Більше 20 років досвіду! Близько 5000 зданих об'єктів! Більше 60 000 м2 відшліфованого паркету! Кращі ціни по Києву і обл.

Робимо для вас максимально доступні ціни! Героям Слава!
Київ обл, Львівська обл, Тернопільська, Івано-Франківськ, Харків, Одеса, Запоріжжя
паркетні роботи в Києві
  • без передоплати
  • безкоштовно доставимо
  • перенесемо меблі
  • оригінальні матеріали
  • лак без запаху
  • професійні майстри

Ціна на ремонт паркету і докладний опис натисніть здесь

Загальні питання пов'язані з ремонтом паркету.


Що потрібно знати про ремонт паркету?

Так, провести очищення паркету і будь-які заходи з ним можна з мінімальною кількістю пилу, завдяки наявності в нашій компанії сучасних машин, які оснащені пилососами. Саме це дозволяє відразу ж ліквідувати будь-які пилові ділянки і не допускати поширення бруду в приміщенні. Проведення робіт вручну також проводиться за допомогою якісного інвентарю, що є основною причиною швидкого, якісного та чистого ремонту паркету.

Чи є необхідність у виїзді за межі квартири, під час проведення ремонту в одній з кімнат?

Такої необхідності немає, тому як всі роботи будуть завершені в терміни, що не завадять відпочинку будь-якого члена сім'ї, а використана паркетна хімія не заважатиме, завдяки своїй якості та нешкідливому складу.

Чому віддати перевагу в квартирі: паркету або ламінату?

Укладання ламінату швидка і не дуже дорога процедура, однак термін служби його значно менший, ніж у паркету. Мінусом є відсутність можливості реставрації такої підлоги, а перевагою - легка заміна окремих деталей. Процес укладання ламінату вимагає рівної підлоги, без будь-яких нерівностей поверхні, тому попередньо робиться стяжка, вирівнюється поверхня, а потім вже проводяться роботи з укладання ламінату.

Паркетна підлога більш надійна і служить в рази довше, завдяки можливості поновлення його зовнішнього вигляду після закінчення деякого часу. У разі появи подряпин або потертостей лакового шару, потрібно звертатися до професіоналів, якими безперечно є ми, щоб подарувати нове життя паркетній підлозі.

Яким чином можна позбутися від плям на паркеті?

У випадку з наявністю плям будь-якого складу і складності, найважливіше відразу ж братися за роботу по їх видаленню. Чим довше пляма буде перебувати на паркеті, тим більше вбереться в нього, і вивести таке буде набагато складніше. Якщо потрібно позбутися від залишків соку, чаю, вина, кави, молока і лимонаду, то кращим засобом буде мильний розчин. Коли на паркеті є сліди від жиру, масла, гуталіну, шоколаду, то прибрати їх можливо за допомогою спирту. Від кров'яних плям допоможе холодна вода. Коли проблемне місце буде вичищено, важливо протерти підлогу за допомогою вологої ганчірки.

Які заходи щодо догляду за паркетом потрібно проводити?

Існує ряд основних правил, дотримуючись яких можна зберегти зовнішній вигляд паркету красивим, а стан неушкодженим. Якщо була проведена реставрація паркетної підлоги, краще почекати від 1 до 2 тижнів, до того, як заносити в приміщення меблі. Якщо прибирання в кімнаті проводитися за допомогою пилососа, то потрібно використовувати спеціальну насадку. Якщо на підлозі залишаються сліди бруду від вуличного взуття, позбавлятися від них потрібно ганчіркою. Важливо стежити за тим, щоб вона була якісно викручена, адже велика кількість вологи згубна для паркету. Не варто ходити по паркетній підлозі на шпильках, тому як вони залишають помітні і глибокі вм'ятини на поверхні, від яких потім важко позбутися, не роблячи при цьому повну реставрацію паркету.

Що краще використовувати: лак або масло віск?

Щодо екологічної складової, лак з водної основни і масло рівні. Вартість масляного складу виходить дешевшою, крім того, вистачить і одного шару для покриття всієї підлоги, це приблизно 40 грамів на метр квадратний, тоді як лаку для такої ж території потрібно від 80 до 100 грам. При використанні лаку, потрібно провести барабанне циклювання і шліфування поверхні, тоді як для лаку найчастіше вистачає одного циклювання. Перевага лаку в тому, що з його допомогою на поверхні паркету з'являється міцна скоринка, яка і захищає деревину від негативного впливу. Якщо на паркет хоча б раз наносилось масло, то наносити на нього лак буде вже неможливим, зважаючи на велику жирніть дощок, які просякнуті масляним складом.

У разі необхідності в якісному ремонті паркетної підлоги, телефонуйте 097 105 70 07 (Євгеній).

Натяжні стелі від партнерів