Більше 20 років досвіду! Близько 5000 зданих об'єктів! Більше 60 000 м2 відшліфованого паркету! Кращі ціни по Києву і обл.

до 10 / 06 / 2024 зв'язок лише через месенджери!
Робимо для вас максимально доступні ціни! Героям Слава!
Київ обл, Львівська обл, Тернопільська, Івано-Франківськ, Харків, Одеса, Запоріжжя
паркетні роботи в Києві
 • без передоплати
 • безкоштовно доставимо
 • перенесемо меблі
 • оригінальні матеріали
 • лак без запаху
 • професійні майстри

Укладання паркету

Проведення робіт з укладання паркетної підлоги в Києві по найбільш приємним цінами

Наша компанія має в своєму розпорядженні новітні технології, які дають можливість стелити паркетну підлогу або будь-який подібний матеріал швидко і максимально якісно, як в Європі. Наша організація може запропонувати повний комплекс послуг, що стосуються укладальних робіт з паркетом в Києві і області, це: циклювання підлоги, використання лаку або масла, і все це за 200 грн. квадратний метр. Нашою перевагою є знижка на всі матеріали, які будуть застосовуватися в ремонті, в розмірі 35%.

Щоб довести рівень якості виконаних робіт, наша компанія надає письмову гарантію. У разі якихось питань, можна зателефонувати за номером 097 105 70 07 (Євген).

Ми пропонуємо весь комплекс робіт з укладання паркету в Києві та області, циклювання паркету, лакування або нанесення масла - за 350грн м2 під ключ + матеріали зі знижкою до -35%

Укладка паркета в Київе из кумару
укладання паркету в Києві з кумару
укладка паркета розетка
укладання паркету розетка
Укладка паркета из дуба и мербау
укладання паркету із дубу і мербау
Укладка паркета диагональной
укладання паркету діагональне

Ще фото дивіться нижче.


Перевагою наших фахівців є постійне підвищення рівня і кваліфікації, завдяки відвідинам спеціалізованих семінарів, де своїми нововведеннями діляться як виробники паркетної хімії, так і співробітники європейських організацій з подібною діяльністю. Практично всі наші майстри мають досвід роботи з паркетом від 15 до 25 років і можуть легко впоратися з завданням будь-якої складності.

У наші обов'язки входить не тільки проведення робіт, але і експертна оцінка об'єктів, які підлягають ремонту або ж були неякісно відремонтовані працівниками організацій, подібних до нашої. На даний момент ми можемо рекомендувати процес укладання паркету на МС полімерний клей, що відрізняється підвищеною еластичністю. Ще однією приємною особливістю даного клею є довговічність служби і екологічність, як під час ремонту, так і самого користування.

Проведення робіт з укладання паркетної підлоги по Києву і області, це досить актуальний напрямок, який замовляють все частіше і частіше. Зараз не складно знайти підрядника, згідного узятися за виконання такого завдання, але дуже важко відшукати таку організацію, яка може гарантувати результат, маючи в складі справжніх професіоналів, і при цьому, не завищуючи розцінки за свою діяльність.


Все це пов'язано з особливістю роботи з паркетним покриттям, його монтажем та іншими трудомісткими процесами. Займаючись облаштуванням підлоги за допомогою паркету, важливо повністю дотримуватися технологію даного процесу. Щоб зробити правильний вибір фірми підрядника, яка буде займатися укладанням, важливо проаналізувати всі фактори. Важливо проаналізувати досвід працівників компанії, поцікавитися про репутацію організації в цілому і знайти відгуки клієнтів, які замовляли подібні роботи.

Superparket є організацією, яка спеціалізується на процесах укладання паркетного покриття і подібних заходах, які проводяться по Києву та прилеглої до нього території. Наші фахівці без труднощів проведуть монтаж, демонтаж і ремонтні роботи, пов'язані з паркетом. Щоб сформувати якусь думку про особливості та переваги нашої компанії, потрібно оцінити важливість таких цифр, як:

 • 20-ти річний досвід робіт на ринках ремонтних послуг;
 • Здача більше 5000 проектів;
 • Укладено та реставровано більше 60000 метрів квадратних паркетної підлоги.

Які послуги можна отримати у компанії Superparket по Києву і області

Крім безпосереднього укладання паркетної підлоги по Києву і області, можна замовити ще циклювання, тонування і шліфування підлоги, а також реставрацію паркету будь-якої складності. Така широка спрямованість дозволяє використовувати одного і того ж підрядника і робітників, для виконань комплексу робіт, що дуже зручно і економно. Наша компанія може надати повний спектр послуг з монтажу та обслуговування паркетного покриття. Щоб завжди бути на висоті, ми регулярно проводимо семінари і відправляємо наших співробітників на майстер-класи, де вони можуть підвищити рівень умінь і знань.

Наша компанія пропонує не тільки якісні послуги з укладання паркету за участю досвідчених кадрів, а й виставляє за це помірні ціни, які є кращими на Україні на даний момент. Особливістю нашої організації є надання гарантійного договору, що підтверджує рівень якості ремонту, видається документ після завершення повного обсягу робіт. У його змісті може бути прописано:

 • Процедура розборки старої підлоги;
 • Процедури по вирівнюванню поверхні підлоги;
 • Безпосередньо укладання паркету.

Перші два пункти зазвичай проводять тільки в тих випадках, коли є гостра необхідність, тому в прайсі є варіанти ціни для кожного конкретного випадку. Приємною особливістю нашої організації є наявність знижок, які в поєднанні з невисокими цінами, будуть по кишені представникам самих різних соціальних верств.

Якщо є необхідність у проведенні додаткового комплексу робіт, вартість може варіюватися. Коливання будуть залежати від розмірів підлоги, на якій буде проведена робота і складності самої процедури. У разі якщо в приміщенні проводиться повний ремонт, важливо завершити всі монтажні роботи, поміняти комунікації та інше, до того, як замовляти послуги паркетників, тому як їх робота повинна стати фінішною рисою всього ремонту, і довести кімнату до повністю житлового стану.

Співпрацюючи з нами, можна помітити, що вартість матеріалів у нас набагато нижче, ніж у подібних організацій, що стало можливим завдяки безпосередній роботі з постачальниками, а це може бути однією з важливих причин вибору саме нашої організації. Якщо є необхідність, то наші майстри можуть провести консультацію з будь-якого питання, а також прийняти заявку на проведення робіт, пов'язаних з паркетною підлогою. Вартість кожного з варіантів робіт можна подивитися по прайсу, або зателефонувавши за телефонами, які вказані на сайті. Висока якість робіт, справжня команда професіоналів і не високі ціни, робить нас лідерами в даній галузі.

Укладання паркету з застосуванням екологічно чистого клею

Натяжні стелі від партнерів