Більше 20 років досвіду! Близько 5000 зданих об'єктів! Більше 60 000 м2 відшліфованого паркету! Кращі ціни по Києву і обл.

Ми працюємо! Наші майстри укомплектовані засобами захисту та дезінфікуючими засобами.
паркетні роботи в Києві
 • без передоплати
 • безкоштовно доставимо
 • перенесемо меблі
 • оригінальні матеріали
 • лак без запаху
 • професійні майстри

Тонування паркету

Роботи з тонування паркету в Києві та по області

Тонування паркету здійснюється тільки на місці проведення робіт, що дає можливість досягти бажаного відтінку в конкретних умовах. Підбір колірного рішення на інших дошках не дасть того ж результату, тому так важливо виїжджати на місце і пробувати кожен варіант, щоб домогтися очікуваного результату. Не кожну підлогу зручно тонувати зважаючи на різні обставини, і велика кількість майстрів відмовляється від такої затії в складних випадках, але не наша команда.

Фахівці нашої компанії можуть впоратися з будь-якими завданнями, роблячи роботи в строк і з максимальною якістю. Незаперечною перевагою роботи з нами є використання тільки якісних складів і матеріалів, які мають велике значення. Якість кольору на паркеті і зручність накладення речовини буде залежати від виробника тонуючого складу. У нашому випадку використовуються тонування професійних фірм, що спеціалізуються на паркетній хімії.

Кращим вибором, по думку експертів нашої організації, є морилка від Arboritec, зроблена в Швеції. Даний склад зроблений із застосуванням нанотехнологій, що істотно відрізняє його від інших. Щоб знайти більш детальну інформацію про дане тонування, можна зайти на сайт компанії: arboritec.kiev.ua.

Відмінною рисою тонування Арборітек є теплі відтінки, які можна змішати один з одним. Серед колірної гами, представленої на вибір замовника є такі кольори, як:

 • Чорний, здатний створити контраст темної підлоги зі світлим, при цьому красиво підкреслюючи текстуру дерева;
 • Махагон;
 • коньячний відтінок;
 • Темний дуб, колірна гамма, яка не представлена у інших виробників. Зовні нагадує морений дуб, в якому відсутній рудий відтінок, чимось схожий на шоколад. Цей варіант істотно прикрашає приміщення, роблячи його більш стильним і багатим;
 • Білий, найбільш популярний на сьогоднішній момент варіант. Процедура вибілення темних порід робить їх дизайн цікавим і унікальним, а використання на світлих різновидах, доповнює їх і вносить новизну. Класичний різновид дуба при вибілюванні трансформується в сивий дуб;
 • Безбарвний варіант, використовується тоді, коли потрібно зробити тонування м'якшим, послабити контрастність кольору. З його допомогою можна більш точно підібрати бажаний тон покриття паркету.

Ремонт житла рано чи пізно наздоганяє кожного, і важливо знати, що і як потрібно робити в цьому випадку. Якщо з обклеюванням шпалерами стін і фарбуванням вікон і дверей можна впоратися самостійно, то роботи з підлогою стають справжнім випробуванням. У разі якщо у вас постелений паркет, то його не обов'язково демонтувати, тому що зовнішній вигляд вже давно не той, є й інші варіанти. Реставраційні роботи в цьому випадку можуть звестися до затемнення, виділенню чіткої структури та малюнку дерева, або ж розтягнення та оптичного приведення всієї підлоги до єдиного відтінку.

Всі роботи по оновленню колірного рішення паркету і буде називатися тонуванням. В цьому випадку можна позбутися від усіх недоліків, пов'язаних з нерівностями або проблемами текстури підлоги, а також поліпшити або відкоригувати його колір. Фахівці нашої компанії можуть провести роботи будь-якої складності з паркетом, зробленим з найрізноманітніших порід дерева, і результат в кожному випадку буде відмінним, тому як тонування є нашим основним профілем, і всі роботи по Києву і області проводяться фахівцями практично щодня.

паркет до шлифовки
до шліфування підлоги
обработка пола делается без пыли
обробка підлоги робиться без пилу

Роботи з підлогою є недешевим задоволенням, хоча наша компанія пропонує якісний сервіс за доступну ціну. Тонування - це одна з найбільш доступних процедур, яку може замовити собі практично кожен. Процес являє собою використання спеціальних систем, якими наноситися лак або масло. Лакова обробка покриває поверхню паркету, тоді як масляна повністю просочується всередину матеріалу, створюючи більш сильний захист. Використання таких тонувань допомагає поліпшити колірні характеристики підлоги, надати йому додаткову красу, оптимально вписавши в новий інтер'єр приміщення, а також захистити дошки від негативних факторів, на які наражається паркет.

У разі роботи з пакетом і пошуку майстрів даного профілю, важливо знайти таких фахівців, які могли б не тільки пообіцяти результат, а й надати гарантії якості своєї праці. Такою гарантією може служити підготовка паркету нашими майстрами до роботи, яка включає в себе вирівнювання підлоги і її циклювання. У виборі майстрів важливим фактором є і питання вартості робіт, тому наша компанія в Києві і області користується великою популярністю, в зв'язку з оптимальними розцінками.

Оскільки подібні роботи по Києву і довколишніх районах проводяться досить часто, то фахівці володіють хорошим досвідом і знаннями, щоб зробити паркет не тільки красивим, але і захистити його і продовжити термін служби на радість замовнику. Перевагою роботи з нами є те, що наші майстри уважно слухають ідеї своїх замовників і виконують поставлене завдання, замість свавільного вибору відтінку і способу нанесення. Перевагою робіт нашої компанії є: швидкість і якість виконання замовлення, дотримання чистоти в приміщенні і екологічних норм, що порадує будь-кого.

У разі виникнення будь-яких питань, нерозуміння якихось аспектів, можна звернутися безпосередньо до фахівців, які дадуть докладну відповідь на будь-яке питання. Допомога у виборі лаку або масла, консультація на будь-яку тему по ремонту та реставрації паркету, все це можна отримати при зверненні до нас. Той, хто шукає хороших фахівців, які виконали велику кількість ремонтних робіт за даним профілем і мають масу позитивних відгуків, то ви потрапили за адресою. Саме наші співробітники мають великий досвід роботи і з лаком, і з маслом і можуть впоратися з будь-яким станом паркетної підлоги, зробивши її, схожою на нову.

З будь-яких питань, пов'язаних з тонуванням паркету в Києві і області, можна дзвонити по телефону 097 105 70 07 (Євгеній)

тонировка bona
Тонування Bona
паркет до шлифовки
Викраска кольору на ясені
обработка пола делается без пыли
Викраска кольору на дубі
Тонировка дубового паркета Arboritec Stain (Арборитек Cтеин) Тонировка дубового паркета Arboritec Stain цвет - Noir (Чёрный)
Тонування дубового паркету Arboritec Stain (Арборітек Cтеін), колір - Noir (Чорний)
Тонирование массивной доски из сосны Тонирование массивной доски из сосны Тонирование массивной доски из сосны Тонирование массивной доски из сосны
Тонування масивної дошки з сосни
Выбеленная сосна Выбеленная сосна
Вибілена сосна
вариантов тонировки паркета вариантов тонировки паркета вариантов тонировки паркета вариантов тонировки паркета вариантов тонировки паркета вариантов тонировки паркета вариантов тонировки паркета
Ще кілька варіантів тонування паркету