Більше 20 років досвіду! Близько 5000 зданих об'єктів! Більше 60 000 м2 відшліфованого паркету! Кращі ціни по Києву і обл.

до 10 / 06 / 2024 зв'язок лише через месенджери!
Робимо для вас максимально доступні ціни! Героям Слава!
Київ обл, Львівська обл, Тернопільська, Івано-Франківськ, Харків, Одеса, Запоріжжя
паркетні роботи в Києві
 • без передоплати
 • безкоштовно доставимо
 • перенесемо меблі
 • оригінальні матеріали
 • лак без запаху
 • професійні майстри

Відгуки наших клієнтів

Ремонт паркета, Олексій, Киев Ремонт паркета, Олексій, Киев Ремонт паркета, Олексій, Киев

Звернувся до компанії для відновлення паркету в нашій квартирі.
Спершу наш паркет був старим і рижим, але завдяки професійній роботі майстрів, тепер ми маємо сучасну світлу підлогу, яка виглядає просто чудово.
Процес роботи був надзвичайно організованим, швидким та чистим. Вони професійно зняли старий шар паркету, відшліфували його і нанесли нове покриття, яке не лише оновило вигляд підлоги, але й зробило її більш стійкою до зношування. Я залишився дуже задоволеним.
Велика подяка за чудову роботу!

Ремонт паркету, Каріна, Київ Ремонт паркету, Каріна, Київ

Майстри працювали дуже швидко, ретельно та уважно.
Паркет перетворився на невпізнання, став гладким, блискучим і насиченим за кольором. Я люблю як виглядає Мербау і тепер пакет як новий.
Я дуже вдячна хлопцям за їхню чудову роботу і раджу їх усім, хто хоче дати своєму паркету друге життя.
Спасибі вам велике!

Ремонт паркету, Ірина, Київ Оболонь Ремонт паркету, Ірина, Київ Оболонь

Загалом я задоволений - майстри працювали оперативно і, що важливо, дуже охайно.
Підлога тепер виглядає як новенька, я навідь не повірив відразу своїм очам - це майже диво.
Дякую за чудову роботу !

Ремонт паркету, Ірина, Київ Оболонь Ремонт паркету, Ірина, Київ Оболонь

Хочу відзначити високу цінність та професіоналізм компанії«Суперпаркет»,при оновленні підлоги в моїй квартирі на Оболоні. 

Результат перевершив усі очікування, і я повністю задоволений якістю та увагою до деталей, виявлених їхніми майстрами.

Команда працювала ефективно та оперативно, досягаючи ідеально рівної та бездоганної поверхні. Рекомендую компанію "Суперпаркет" всім, хто шукає надійного партнера для якісного ремонту підлоги.

Дякую!

Ремонт паркету, Микола, Київ Голосієво Ремонт паркету, Микола, Київ Голосієво

Я думав, що моїй підлозі вже нічого не допоможе. То був просто тихий жах.

Але буквально за пару днів команда професіоналів здійснила дива на моїх очах. Я дуже задоволений.

А головне, і це для мене найважливіше швидко.

Дякую за ваш професіоналізм.

Ремонт паркету, Олег, Київ Троєщина Ремонт паркету, Олег, Київ Троєщина

Ніколи б не подумали як швидко офісні крісла можуть привести підлогу в стан і показати соромно.

Звернулися до майстрів, і вони буквально за два дні зробили неможливе - наша підлога тепер як нова.

Зробили все дуже швидко та тихо.

Звертатимемося до вас і надалі.

Ремонт паркету, Київ, Києво-Магилянськая академія Ремонт паркету, Київ, Києво-Магилянськая академія

Реставрація паркету в Холі Києво-Магилянської академії була виконана на високому рівні.

Паркет виглядає як новий - бездоганний і дуже привабливий.

Майстри виявилися професіоналами своєї справи, які знають, як надати паркету друге життя.

Результат є вражаючим, а якість роботи бездоганна. Дуже задоволений зробленою реставрацією.

Рекомендую їх послуги всім, хто шукає якісну та надійну реставрацію паркету.

Залишились дуже задоволеними

Ремонт паркету, В'ячеслав, Київ Печерський Ремонт паркету, В'ячеслав, Київ Печерський

Хочу висловити подяку компанії «Суперпаркет», яка в будь-яких умовах надає професійні послуги та допомагає зробити підлогу у різних приміщеннях ідеальною. 

Я володію рестораном приміум класу «БАО» на Кловській. Мій заклад приймав багато відвідувачів, тому підлога на відкритій терасі досить сильно затерлася.

Наявність подряпин, затерте лаковане покриття, неприємний зовнішній вигляд не давали можливості відкрити ресторан до літнього сезону.

Допомогу у оновленні дерев`яної підлоги я отримав від наших друзів компанії «Суперпаркет». Вже не перший раз звертаюся до майстрів цієї фірми і знову повністю задоволений результатом.

За досить короткий строк тераса мого ресторану повністю оновлена. Жодної подряпини, ніяких зовнішніх проблем, повне перевтілення паркету. Гарантія роботи «Суперпаркету» дозволяє довгий строк не турбуватися про поверхню та насолоджуватися результатом!

Дуже вам дякую!

Циклювання паркету, Борис, Київ Шевченківський Циклювання паркету, Борис, Київ Шевченківський

Хочеться висловити велику дяку нашим вже постійним помічникам, які допомагають робити приміщення хору ім. Верьовки зручнішими та гарнішими. Вже не перший рік звертаємося по допомогу до компанії Суперпаркет, які трансформують стару, брудну, зношену підлогу на ідеальну, як нову.

Завдяки неймовірній майстерності майстрів, кожне приміщення у нас змінюється на краще, повністю перевтілюється. Дуже подобається оперативність, з якою хлопці втілюють наші мрії в реальність.

Цього року робітники Суперпаркету оновили підлогу у кабінеті нашого директора. Пошкоджений часом паркет вже не витримував критики, та потребував змін. Завдяки шліфуванню на нанесенню нового шару лаку, підлога виглядає просто чудово. Майстри зробили усе дуже швидко, не залишили за собою ані сміття, ані жодної поганої думки.

Окрім цього, стало вже плановим оновлення паркету у основній залі. Це приміщення особливе, тому і паркет тут не вкривається лаком, а тільки шліфується. Роботи ми проводимо кожні два роки, і останнім часом запрошуємо тільки компанію Суперпаркет. 

Працювати з натуральною деревиною, не вкриваючи її лаком доволі складно, але майстри знають свою справу, тому після оновлення ми із задоволенням користуємося нашою основною залою протягом двох років.

Раджу усім, хто має клопоти із паркетом, звертатися до компанії Суперпаркет. Чудова якість роботи, надзвичайна оперативність, доброзичливість, пунктуальність та помірні ціни, роблять цю організацію найкращою!

Циклювання паркету, Олександр, Київ Шевченківський Циклювання паркету, Олександр, Київ Шевченківський

Будь-який учбовий заклад має виглядати пристойно та створювати усі умови для навчання дітей та людей старшого віку. Підтримувати приміщення навчального закладу у належних умовах досить складно, але маючи підтримку та допомогу від професіоналів, досягнути цього набагато легше.

У нашому Університеті Міжнародних відносин щорічно навчається величезна кількість студентів, тому будівля кожного дня зустрічає сотні відвідувачів, що лягає тяжким випробуванням на підлогу нашого закладу. Після минулого ремонту пройшло досить багато часту, та паркет став виглядати дуже погано.

Щоб швидко та якісно виправити ситуацію ми звернулися до компанії Суперпаркет, яка вже допомагала нам у інших приміщеннях. Якістю роботи майстрів ми залишилися задоволені, швидкість праці була на висоті, а кошторис повністю задовольнив керівництво. Цього разу масштаб роботи стояв набагато більший, але ми не сумнівалися, що працівники Суперпаркету впораються.

Нова підлога була готова навіть на день раніше запланованої дати. Майстри відшліфували старий паркет та нанесли на нього новий лак. Відтінок деревини став трохи світліший, що надзвичайно гарно виглядає у нашому навчальному закладі.

Від усіх працівників Університету Міжнародних відносин велика шана робітникам компанії Суперпаркет! Ви найкращі у своїй справі, наш заклад тепер виглядає відмінно!

Циклювання паркету, Андрій, Київ Дарницький Циклювання паркету, Андрій, Київ Дарницький

Якісний ремонт паркету це дуже важка праця, яку добре може виконати далеко не кожен. Маючи старий, зношений паркет, я шукав майстрів своєї справи, щоб оновити покриття та розпочати довгоочікуваний ремонт квартири.

Щоб зекономити бюджет та отримати бажаний результат я довго шукав гарних майстрів. Друзі та родичі не змогли допомогти у пошуку, тому звернувся до Інтернету. Натрапивши на сайт Суперпаркету я припинив свої пошуки, тому що знайшов бажане.

Цінова політика, сервіс, наявність усіх необхідних інструментів та матеріалів, тут є все! Майстри отримали від мене завдання, запропонували варіанти робіт, які вони можуть виконати, покриттів, які можуть нанести. Я вибрав усе сам, нічого зайвого не нав`язували.

Строки виконання були дотримані чітко, результат роботи мене задовільний на 100%!

Свіжий колір покриття, ідеально рівна поверхня, усе виглядало так, ніби мені щойно вклали новий паркет. Якістю роботи працівників Суперпаркету я залишився задоволений, зовнішній вигляд приміщення змінився на краще, гроші були витрачені не даремно. 

Усім, хто має проблеми з якістю паркету раджу звертатися саме до Суперпаркету, ви не пошкодуєте!

Ремонт паркету, Роман, Київ Оболонський Ремонт паркету, Роман, Київ Оболонський

Маючи клопіт із паркетом, я шукав працівників, які швидко та не дорого зроблять мені усе, що я бажаю, та не будуть пропонувати зайвого. Квартира, де я робив ремонт виглядала похмуро та неохайно з темним дубовим паркетом.

Серед знайомих ніхто не зміг допомогти ділом, але порадили звернутись до компанії Суперпаркет. Сайт організації сподобався, уся необхідна інформація та відгуки допомогли прийняти рішення. Співпраця с працівниками Суперпаркету залишила тільки гарні враження. 

Доброзичливий персонал, велика кількість можливостей щодо ремонту паркету, лояльні ціни та бригада професійних майстрів.

Усі мої побажання були точно виконані, темний дубовий паркет став повністю білим, при цьому майстри не затримали строки виконання, нічого зайвого не пропонували та зробили з темної звичайної квартири неймовірне помешкання. Стільки світла, простору, повітря ще ніколи не біло в мене в квартирі! 

Перша співпраця з Суперпаркетом була дуже приємна і якщо буде потрібно ще щось зробити з паркетом, звернуся тільки до цієї команди!

Циклювання паркету, Іван, Київ Подільський Циклювання паркету, Іван, Київ Подільський

Справжній майстрів вирізняє не тільки чудова якість роботи, але ще й вміння працювати в незручних для себе умовах. Маючи ресторан, я завжди слідкую за тим, щоб усе було бездоганно, але іноді трапляються ситуації, що потребують негайних рішень.

Готуючи свій ресторан «На Подолі» я помітив як погано виглядають сходи та підлога коло них. Лакове покриття зовсім затерлося, з`явилися подряпини, почала руйнуватися дошка.

Часу на повноцінний ремонт в мене не було, тому потрібна була команда, яка за лічені години приведе до ладо сходи. Компанія «Суперпаркет» надала усі гарантії того, що вони впораються з роботою та дотрималися свого слова.

Майстри поверхнево циклювали поверхню сходів та підлоги, полірували дошку та нанесли два шари лаку для комерційних приміщень. Усього за декілька годин сходи та підлога коло них були готові. Робітники «Суперпаркету» врятували відкриття мого ресторану, за що я їм дуже вдячний. Якість роботи гарна, а швидкість просто космічна, хлопці – молодці, так тримати!

Циклювання паркету, Сергій, Київ Голосіївський Циклювання паркету, Сергій, Київ Голосіївський

Коли гарне стає ідеальним – саме так я можу сказати про роботу спеціалістів команди Суперпаркет! Усі знають, що паркет, це найкращий варіант підлоги, яка служить багато років, зручна та дуже гарна, але коли приходить час оновлення зовнішнього вигляду, тут треба звертатися тільки до професіоналів.

Знаючи це золоте правило я прискіпливо шукав таку команду та досить швидко знайшов Суперпаркет. Ввічливі співробітники допомогли дізнатися усе, що цікавило, а майстри зробили усе, щоб я був задоволений результатом.

Маючи гарний паркет з бамбукової дошки, мені треба було оновити лакове покриття, та за шліфувати поверхню, бо на ній з часом з`явилися проблемні місця.

Майстри зрозуміли задачу з пів слова, дали можливість вибрати такий лак, як хотів саме я. Мені не подобався жовтий відтінок підлоги, тому головним критерієм оновлення була зміна кольору паркету на більш світлий.

Хлопці з Суперпаркету порадили матовий лак який не змінить колір з часом та буде виглядати природно через багато років. Ціна та строки мене влаштували, тому робота розпочалася.

Оновлений паркет виглядав зовсім інакше, дуже світлий, навіть свіжий, кімната стала просторішою, гарнішою. Недоліків у роботі я не побачив, усі точнісінько так, як і було домовлено. Співпрацею з Суперпаркетом задоволений на 100%, рекомендую усім!

Ремонт паркету, Віктор, Київ Деснянський Ремонт паркету, Віктор, Київ Деснянський

«Суперпаркет» - це коли якість вища за ціну! Завдяки майстрам компанії Суперпаркет, я втілив своє бажання про оновлення помешкання. Трапляється, що люди мають якісну річ, але вона їм не подобається, ось так вийшло і в мене. Маючи міцний дубовий паркет я весь час хотів у ньому щось змінити, тільки не знав  що і як.

Щоб не змінювати якісну підлогу я став шукати варіанти та наштовхнувся на коментарі людей з приводу ремонтів паркету. Прочитавши половину, мені стало цікаво, хто рятую підлогу, дає їй нове життя та надихає власників на нові звершення. Саме так я познайомився з Суперпаркетом, і цьому факту дуже радий.

Я хотів брутального, чоловічного помешкання, з мінімальним меблюванням, але це не вдавалось в повній мірі зробити через те, що підлога була світла та м`яка.. Майстри Суперпаркету запропонували не змінювати паркет, а просто затонувати його в більш темний відтінок. Саме так, моя підлога з дуба отримала новий вигляд, яким повністю задовольнила мене.

Я приєднуюся до усіх тих, хто вже залишив відгук та хочу підтвердити кваліфікацію, швидкість та якість робіт компанії Суперпаркет, які іноді роблять неможливе, вгадуючи найпотаємніші мрії щодо ремонту паркету. Дякую вам, друзі!

Ремонт паркету, Денис, Київ Печерський Ремонт паркету, Денис, Київ Печерський

Якщо не можеш щось добре зробити – варто звернутись по допомогу до професіоналів. Це правило допомогло знайти чудових майстрів, які врятували паркет у моїй оселі.

Подряпаний, різнокольоровий, із зіпсованими дошками, просто понівечений паркет був в мене вдома останні роки і я не знав, що з ним робити. Завдяки друзям та тривалим пошукам в Інтернеті, знайшов сайт компанії «Суперпаркет», де буда потрібна мені інформація.

Перевірка не зайняла багато часу і досить швидко бригада майстрів була вже в мене вдома. Вразила швидкість, пунктуальність, свобода вибору того покриття, яке подобається мені, бажаного кольору, та усіх інших деталей, які зазвичай вирішують майстри, не питаючись у замовника.

Результат від «Суперпаркету» був так само швидким, але ще й дуже якісним.

Я не побачив жодної старої проблеми, все було ідеально. Уся кімната змінилася, стало багато простору, більше світла і тепла, комфорту та затишку.

Ніколи не бачив, щоб так швидко, якісно та доступно робили ремонт, компанія «Суперпаркет» реально вразила та потішила. Дуже вдячний усім, хто мені допоміг, буду звертатись до вас іще!

Шліфування паркету, Катя, Київ Дніпровський Шліфування паркету, Катя, Київ Дніпровський

Зовнішній вигляд оселі повинен радувати тих, хто у ній живе. Перед тим, як купувати гарні меблі, слід подбати про пілогу, що ми і зробили. Маючи якісний паркет, змінювати його ми не збирались, але оновити лак було життєво недобходно.

Замість старого жовтого лаку, хотілось отримати щось свіже, легке, невагоме. Щоб отримати бажане ми звернулися до компанії, яка допомогла нашим друзям, і не пошкодували.

Робітники «Суперпаркету» прийняли замовлення швидко, зробили все максимально якісно, без затримок та за помірні кошти.

Завдяки хлопцям з «Суперпаркету» в нас тепер паркет світлого кольору, який нам дуже подобається. А щоб колір не змінювався, майстри підібрали нам спеціальний лак, який на довгі роки збереже свій теперішній вигляд.

Ми дуже задоволені і радимо користуватися послугами компаніі «Суперпаркет», вони справжні професіонали!

Шліфування паркету, Володимир, Київ Шевченківський Шліфування паркету, Володимир, Київ Шевченківський

Завдяки робітникам компанії «Суперпаркет», у нашому університеті Шевченка повністю оновилася одна з аудиторій. Коштів вистачило на ремонт стін та стелі, а з паркетом виникла проблема. Старе покриття було вщент зіпсовано 40 роками навчання. Сотні студентів заходили і виходили до аудиторії і стан підлоги став критичним.

Завдяки майстрам «Суперпаркету» вдалося не тільки поліпшити стан, а й повністю оновити підлогу. Аудиторія має неперевершений вигляд і вже приймає студентів на навчання.

Велика вдячність вам від усіх працівників університету!

Циклювання паркету, Лариса, Київ Голосiївський Циклювання паркету, Лариса, Київ Голосiївський

Безпека та добробут для дітей, це найголовніше, тому у дитячому садочку створюються найкращі умови для малюків. Щоб діти мали змогу співати, танцювати та показувати свої вміння батькам, кожний дошкільний заклад обладнаний актовим залом. Дуже важливо, щоб це приміщення відповідало усім сучасними нормам та було безпечним.

У актовій залі нашого дитячого садочку за роки використання зіпсувалась підлога, так використання приміщення стало не зовсім безпечним. 

Щоб підготувати садочок до нового навчального року потрібно було знайти гарних спеціалістів, які якісно зроблять усю роботу та використають при цьому невеликий бюджет навчального закладу.

Допомогти відновити наш паркет у актовому залі узялася команда «Суперпаркет», батьки наших дітей рекомендували цю організацію та надавали схвальні відгуки про їх роботу. Робітники компанії згодилися на усі наші умови та почали працювати. Завдяки Суперпаркету, у нашому актовому залі була відшліфована підлога, після чого вкрита безпечним для дітей лаком.

Після ремонту актова зала стала виглядати просто приголомшливо, подряпана облізла підлога повністю змінилася, прикрашаючи усе навкруги.


Завдяки якості роботи працівників Суперпаркету, наш актовий зал став неперевершено виглядати, він є абсолютно безпечним для будь-якої діяльності дітей, а головне, він несе у собі відчуття свята, позитиву та щастя!

Дякую усім робітникам Суперпаркету за сумлінну працю, успіхів та процвітання Вам!

Ремонт паркету, Олена, Київ Святошинський Ремонт паркету, Олена, Київ Святошинський

Найважливіше для кожного за нас, це наші діти! За межами дому їх чекає цілий світ, і він має бути безпечним та  цікавим. Школа є важливою складовою учбового та всебічного розвитку дітей, тому вона має бути гарною та зручною. У школі №196 була проблема з підлогою у актовому залі.

Зіпсована, подряпана, з дірками та затертим лаком, вона не в змозі була прийняти дітей з 1 вересня.

Силами вчителів та персоналу важко було щось зробити, та існував ризик того, що паркет буде зовсім зіпсований.

Було прийнято шукати бригаду, яка зможе впоратися з поставленою задачею.

Знайти гарну команду майстрів було важко, адже бюджет на ремонт був досить малим, а строки дуже піджимали. 

Завдяки добрим людям, які користувалися послугами компанії «Суперпаркет» був зроблений ремонт у актовій залі. Не зважаючи на усі перепони, ці хлопці змогли вкластися в бюджет та зробити зі старої підлогу справжню красуню. 

Така майстерна праця буда виконана лише за два дні. Учні нашої школи із задоволенням підуть до актової зали та отримають масу позитивних емоцій у ній.

Від лиця усіх причетних до цього заходу, хочу подякувати команді «Суперпаркету» за чудову працю, за те, що пішли на зустріч у всіх питаннях! Ви Найкращі!

Ремонт паркету, Юлія, Київ Дарницький Ремонт паркету, Юлія, Київ Дарницький

Квартира – це обличчя людини, так само, як і одяг, зачіска, поведінка, тому важливо, щоб зовнішній вигляд відповідав вподобанням людини, віддзеркалював її сутність. Однією з важливих деталей помешкання є його підлога. Паркет є однією з найкращих підлог, які на даний час можна мати у себе вдома. Не зважаючи на усі переваги цієї поверхні, деякі моменти можуть досить сильно напружувати.

Маючи вдома чудовий паркет, мені дуже не подобався його колір. Руда деревина на підлозі зовсім не пасувала до білого дизайну моєї майбутньої кімнати.

Змінити ситуацію власноруч я не могла, тому звернулася до спеціалістів. Серед усіх сайтів я вибрала декілька найкращих на мою думку, але після спілкування з оператором, детального вивчення прейскурантів, я зупинилася на «Суперпаркеті».

Сервіс був гарним, робочі приїхали в той час, що було домовлено. Усі мої побажання були вислухані, та реалізовані. Завдяки тонуванню паркетної дошки, я отримала підлогу, про яку мріяла, і моя цілком біла кімната нарешті буде закінчена.

Досвід співпраці з «Суперпаркетом» був перший, але маю надію, не останній. Мені дуже сподобалась їх робота, гарний результат за чесну ціну. Дуже вам дякую.

Ремонт паркету, Ірина, Київ Подільський Ремонт паркету, Ірина, Київ Подільський

На совість зроблене залишається на віки. Саме з такою ситуацією наша сім`я зіткнулася, переїжджаючи до помешкання бабусі. Дуже стара будівля, якій вже понад 80 років, стан задовільний, але хотілося б кращого. Почавши ремонт звернули увагу, що на підлозі паркет і стан його більш менш непоганий.

Зі стінами ми змогли впоратися самі, а от інструменту для ремонту підлоги та необхідної кваліфікації в нас не було. Зовсім недавно наші друзі робили ремонт у своїй квартирі та викликали майстрів для роботи з паркетом. Результатом вони залишилися повністю задоволені, тому ми вирішили звернутися до тієї ж фірми.

Компанія «Суперпаркет» хоч існує недуже давно, вже є досить популярною, багато хто її рекомендує. Робітники прийняли нашу заявку та вчасно прибули на місце. Оглянувши умови, майстри пояснили, які роботи будуть проводитися, які матеріали вони використають, скільки це займе часу, так яка буде ціна.

Старий паркет було відреставровано, усі щілини зашпакльовані, а зверху нанесено три шари німецького лаку  «Хард лак».

Стара квартира після косметичного ремонту та з новим паркетом виглядає просто шикарно. Чудова, професіональна робота майстрів «Суперпаркету» зробила свою справу. Бабусине помешкання тепер не впізнати. Майстри ще раз підтвердили свою кваліфікацію, браво!

Ремонт паркету, Андрій, Київ Шевченківський Ремонт паркету, Андрій, Київ Шевченківський

Завдяки Суперпаркету у мене найкрутіший дизайн помешкання. Іноді буває, що все наче гаразд, але щось не те, так було в мене з підлогою нової квартири. Паркет гарний, стан непоганий, але щось муляло.

Довго думаючи над ситуацією, я став уявляти різний колір моєї підлоги і тоді зрозумів у чому була проблема. Світлий тон паркету не пасував стилю кімнати, який я планував зробити і мені хотілося щось радикально змінити.

Щоб не зіпсувати якісне покриття я шукав спеціалістів, які зможуть підібрати потрібний мені колір, зроблять усе швидко, якісно та за помірні гроші.

Пошук був досить швидкий, сайт Суперпаркету знайти було просто, а завдяки інформації та відгукам, я знав, до кого звертаюся.

Майстри компанії запропонували мені ряд варіантів, та усі зійшлися на кольорі «Венге». Готовий результат мене просто вразив, я очікував на щось гарне, але це просто фантастично, саме те, про що я мріяв.

Дуже вдячний робітникам Суперпаркету, що допомогли мені, обов`язково звернусь до вас іще. 

Ремонт паркету, Кирило, Київ Святошинський Ремонт паркету, Кирило, Київ Святошинський

Якщо потрібно зробити якісний ремонт паркету, тоді звертайтеся до «Суперпаркету». Працівники цієї організації можуть допомогти практично в будь-якій ситуації, поновити старе покриття, замінити пошкоджені елементи паркету, змінити колір та багато чого ще.

Переїжджаючи у новий офіс я звернув увагу на якість підлоги, яка була дуже зіпсована і працювати у таких умовах мені не хотілося.

Щоб виправити ситуацію, звернувся до «Суперпаркету», з яким вже не вперше маю справу і знову не пошкодував про це.

Усі плями та пошкоджені ділянки були приведені до ладу, вичищені до рівного однакового кольору. Щоб підлогу в новому офісі не спіткала та ж доля, майстри порадили вкрити її трьома шарами лаку.

Готовий результат порадував око. В новий офіс вже в’їхали та працюємо із задоволенням. Дуже дякую професіоналам Суперпаркету за сумлінну та якісну працю, з вами приємно мати справу!

Ремонт паркету, Едуард, Київ Солом'янський Ремонт паркету, Едуард, Київ Солом'янський

Не раджу братися за ремонт паркету, не маючи досвіту та кваліфікації, або замовляти дешевих майстрів. Маючи подібний досвід, я точно можу сказати, що такі експерименти будуть коштувати чималих нервів та грошей, тому одразу треба звертатися до професіоналів.

Після невдалих спроб ремонту паркету я мав дуже поганий вигляд підлоги та потребував негайної допомоги.

Проблеми були локальні, повної зміни матеріалу не потрібно було робити. Щоб отримати бажаний результат за помірні кошти я звернувся за порадою до друзів, колег, майстрів з іншого виду ремонтів. Завдяки їх порадам мені вдалося знайти команду, яка повністю мене задовольнила.

Компанія «Суперпаркет» не дуже давно пропонує свої послуги, але вже встигла зарекомендувати себе, як надійна організація, у якій дуже високі стандарти якості, та гарне обслуговування.

Завдяки допомозі працівників Суперпаткета, мені змінили пошкоджені дошки, вкрили всю підлогу новим лаком, який вирівняв тон усього покриття.

Дуже раджу користуватися послугами Суперпаркету, тому що тут працюють справжні профі, які знають що робити, виконують замовлення швидко та за адекватні гроші.

Я повністю задоволений роботою, дякую.

Реставрація паркету, Афанасій, Київ Печерський Реставрація паркету, Афанасій, Київ Печерський

Справжніх майстрів відрізняє здатність працювати в будь-яких умовах, не зважаючи на незручності. Можу впевнено сказати, що команда Суперпаркету це і є справжні майстри своєї справи. Коли потрібно швидко, якісно та за помірні кошти зробити ремонт паркету, вони зможуть допомогти.

Маючи зовсім не багато часу, мені потрібно було привести підлогу тераси VIP ресторану на Грушевского до гарного стану, щоб приймати відвідувачів.

Паркет був добряче зіпсований, тому звертатися потрібно було до кваліфікованих робітників. Вміння та сумлінність робітників Супарпаркету вже завоювали свій авторитет у цій галузі, тому я знав, до кого слід звертатися.

Після консультації було вирішено відшліфувати підлогу та оновити термо дошку з ясеню. Щоб паркет виглядав стильно та відповідав статусу ресторану, колір тонування був обраний темний.

Часу на виконання робіт було надзвичайно мало, але майстри Суперпаркету зробили усе, що від них залежить. Хлопці працювали вдень и вночі і зробили ремонт вчасно.

Надзвичайно вдячні усім, хто доклав руку до цього результату, це неймовірно!

Реставрація паркету, Федір та Елла, Київ Подiльський Реставрація паркету, Федір та Елла, Київ Подiльський

Купівля старого житла не завжди приховує погані сюрпризи, іноді вони бувають досить приємними. У своєму новому помешканні ми з дружиною вирішили замінити старий ковролін, та коли зняли його, побачили цікавий та міцний паркет.

Щоб надати йому пристойного вигляду, потрібні були майстри, які зроблять усе швидко, якісно та не дорого. У Інтернеті є багато варіантів, та ми вибрали найкращий і жодного разу не пошкодували. Компанія Суперпаркет вже зарекомендувала себе, як надійну організацію, яка робить свою справу та залишає по собі лише задоволених клієнтів.

Майстри компанії вчасно прибули до нашої квартири, вислухали усі побажання, та зробили саме те, що ми хотіли.

Уся поверхня була відшліфована, проблемні місця ліквідовані, та вкриті лаком. Кімната стала виглядати зовсім інакше. З таким паркетом, непотрібні ані килими, ані ковролін.

Неочікуваний сюрприз від попередніх власників та майстерність робітників Суперпаркету подарували нам чудову підлогу у нашій новій квартирі. Красно дякую усім працівникам, які сумлінно роблять свою справу, ви найкращі!

Реставрація паркету, Дана, Київ Святошинський Реставрація паркету, Дана, Київ Святошинський

Хочу висловити глибоку вдячність працівникам компанії Супарпаркет, які змогли зробити диво і врятувати паркет, який був вкладений 40 років тому. Стан підлоги був близький до жахливого і час від часу виникали думки, позбавитися від пошкодженого покриття.

Завдяки пораді друга я звернувся по допомогу до працівників Суперпаркету. Дуже приємно було мати справу з усім персоналом, дбайливе ставлення, пунктуальність та професіоналізм.

Робота була проведена дуже якісно, результат здивував та потішив мене. Стара, пошкоджена підлога була відреставрована та вкрита матовим лаком. Кімната стала виглядати просто чудово!

Співпрацею з Суперпаркетом задоволений на всі 100%, буду обов`язково звертатись до цієї організації ще не один раз. Щиро дякую!

Вибілювання паркету, Артур, Київ Печерський Вибілювання паркету, Артур, Київ Печерський

Існує суттєва різниця між роботою аматора та професіонала. Я завжди вибираю професіоналів, у будь-якій справі і ремонт не став виключенням.

У мене була потреба змінити колір паркету, не зіпсувавши його, так вписати у дизайн кімнати після ремонту.

Білі стіни та стеля контрастували з підлогою і мені було потрібно це змінити. Довго майстрів не шукав, вже знав, що звернуся до фахівців з «Суперпаркету», власними очима бачив їх роботу.

Спочатку було проведено циклювання паркету з ясеню, потім його вибілювання.

Без жодних зайвих рухів, за помірну плату у невеликі строки я отримав чудовий результат. Паркет був пофарбований у глухий білий колір і чудово гармоніював із дизайном мого помешкання, який я витримав у білому кольорі.

Дуже вдячний усім працівникам Суперпаркету за роботу та виконування бажань свої клієнтів. Ви найкращі!

Вибілити паркет, Панас, Київ Днiпровський Вибілити паркет, Панас, Київ Днiпровський

Гарна підлога, це сукупність якісного дерева та майстрів які його вкладають. Бувають ситуаціях, коли паркет у досить гарному стані викликає бажання змінити його.

Мій паркет мав занадто яскравий, як на мене візерунок, що мене обтяжувало. Закривати таку підлогу килимом я не хотів, тому вирішив підійти до проблеми з іншого боку, за спробувати максимально вибілити малюнок, зробивши поверхню «холодною».

Виконати таку непросту задачу сам я не зміг, тому звернувся до професіоналів.

До працівників «Суперпаркету» звертаюсь не вперше, з різними проблемами стосовно паркетної дошки, і завжди отримую кваліфіковану допомогу. Цей випадок не став виключенням.

Майстри зняли старий шар лаку, вирівняли пологу, прибрали будь-які проблемні м’ясця, та використовуючи якісні засоби, висвітлили мій паркет.

Лише трохи терпіння і кімната стала виглядати зовсім інакше, набридливий яскравий малюнок більше мене не дратував.

Щира подяка усім працівникам «Суперпаркету», які знов виручили і зробили свою роботу на найвищому рівні. Успіху вам!

Реставрація паркету, Ядвіга, Київ Оболонський Реставрація паркету, Ядвіга, Київ Оболонський

Роботу справжніх майстрів видно одразу і це факт. Завдяки робітникам Суперпаркету мій старий дубовий паркет отримав нове життя.

Усі щілини, нерівності та подряпини були ліквідовані і стара підлога стала виглядати зовсім інакше. Завдяки матовому покриттю паркет не має суттєвого блиску, що надає йому ще більшої привабливості.

Якщо вам потрібні найкращі майстри, то працівники Суперпаркету зможуть справдити усі ваші сподівання. Дуже дякую за чудову роботу!

Реставрація паркету, Юлій, Київ Дарницький Реставрація паркету, Юлій, Київ Дарницький

Навіть масивна дошка на підлозі може виглядати стильно та привабливо, особливо якщо над нею працювали справжні майстри своєї справи.

Маючи паркет з ясеня у своєму приміщенні я не мав клопоту з ним довгі роки, але покриття потерлося, колір змінився і виникла потреба оновити підлогове покриття.

Оскільки працювати з натуральним деревом доволі складно я сам не брався за роботу, а шукав професіоналів. Почувши кілька схвальних відгуків про команду «Суперпаркету» я знайшов їх сайт, продивився інформацію та й собі замовив їх послуги.

Майстри приїхали вчасно, мали при собі все необхідно, вислухали усі мої побажання, дали вибір кольору та покриття та взялися за роботу.

Я заледве впізнав свій паркет, він став глухого білого кольору, як я і хотів. Усі подряпини, нерівності і проблемні місця були ліквідовані.

Завдяки майстрам «Суперпаркету» я отримав чудовий і доволі швидкий ремонті підлоги за помірні гроші.

Дуже дякую вам за сумлінну та якісну працю!

Тонування паркету, Наталка, Київ Деснянський Тонування паркету, Наталка, Київ Деснянський

Величезне дякую команді «Суперпаркет» за професіональні та якісну роботу. Завдяки цим майстрам я змогла втілити свою мрію останніх років у життя. У мене в помешканні вкладений паркет з рідкісної деревини – тіку, який має багато чудових властивостей, однак працювати з ним доволі важко.

Коли поверхня паркету почала затиратися, потрібно було її поновлювати. Замість старого кольору підлоги мені дуже хотілося щось нове, свіже та кардинальне, але ніхто з майстрів не хотів братися за таку роботу. Пошуки бригади, яка б змогла зробити тонування тіку йшли тижнями та нарешті завершилися перемогою.

З усіх фірм та майстрів у Києві, лише працівники «Суперпаркету» не злякалися труднощів та взялися за роботу.

Мою якісну підлогу чекало нове життя у яскравому кольорі. Вибравши найкращий колір для тонування, працівники почали перевтілення.

Не зважаючи на важкість поставленої мети, майстри «Суперпаркету» змогли зробити все можливе, щоб мій паркет з тіку став виглядати зовсім інакше. Новий яскравий колір та рівномірно нанесена суміш повністю змінили мою оселю.

Навіть найскладніші завдання будуть по плечу, якщо до справи беруться справжні майстри!

Дуже дякую хлопцям з «Суперпаркету», ви найкращі!!

Реставрація паркету, Уляна, Київ Голосiївський Реставрація паркету, Уляна, Київ Голосiївський

Будь-який ремонт це складно, особливо коли питання стосується збереження підлогового покриття. Маючи паркет я не збиралася його змінювати та намагалася знайти таких майстрів, які поновлять зовнішній вигляд мого паркету та зроблять його знов сяючим. Мені дуже пощастило знайти в Інтернеті сайт команди «Суперпаркет» і я не пошкодувала, що звернулася по допомогу саме до них.

За оптимальні для мого бюджету гроші майстри швидко зробили мені ремонт, використовуючи якісні матеріали. Мій паркет був вкритий водним глянцевим лаком, та виглядає так, наче його вклали кілька днів тому, а не багато років назад.

Я дуже задоволена сервісом «Суперпаркету» та якістю виконання робіт! Рекомендую Вас, як порядних та професіональних мастрів!

Вибілювання паркету, Анатолій, Київ Шевченківський Вибілювання паркету, Анатолій, Київ Шевченківський

Виконувати ремонт повинні виключно професіонали, це аксіома, тому я звертаюся за допомогою лише до перевірених та високоякісних спеціалістів. Зробивши гарний ремонт у вітальні у мене виникла проблема з паркетом, його відтінок не пасував до дизайну приміщення.

Пастельна гама стін, білі вікна та радіатори контрастували з теплою дерев`яною підлогою. Змінювати якісний паркет я не бажав, тому шукав майстрів, які зможуть змінити колір підлоги, не зіпсувавши її.

Оскільки мені потрібні були тільки найкращі майстри, шукав таких досить довго, але знайшов. Компанія «Суперпаркет» задовольнила усі потреби. Гарний сервіс, адекватні ціни, гарна команда професіоналів.

Оглянувши моє приміщення, майстри запропонували декілька варіантів, щ будуть доречні у новому інтер`єрі. Ніхто на мене не тиснув, я сам вирішував, що мені більше подобається.

Робота по зміні кольору мого паркету була розпочата, а результат мене дуже задовольнив.

Досить швидко я отримав саме те приміщення, про яке мріяв. Стильний, м`який, холодний колір підлоги чудово пасував до стін кімнати. Мій бамбуковий паркет став зовсім іншим, абсолютно не схожим на те, що було.

Тонування підлоги у холодний білий колір стало найкращим рішенням, а завдяки гарній якості матеріалів, та безумовному професіоналізму команди, результат вийшов просто чудовий.

Моє перше знайомство з «Суперпаркетом» стало надзвичайно приємним і я впевнений, що звернуся до цієї команди знов. Усім рекомендую! Дякую за чудове перевтілення!

Тонування паркету, Юліанія, Київ Солом'янський Тонування паркету, Юліанія, Київ Солом'янський

Не завжди екзотика це добре та цікаво, і я у цьому пересвідчилась на власному прикладі. Завжди хотіла якісну та гарну підлогу і врешті решт зробила ремонт та вклала паркет з екзотичної деревини. Продавці переконували, що у приміщенні він буде виглядати шикарно, прикрасить простір та стане родзинкою кімнати, але вийшло зовсім інакше.

Підлога вийшла темною, вона муляла око, постійно звертала на себе увагу, що з кожним днем гнітило все більше. Змінювати гарне по якості покриття не було сенсу, тому я почала шукати майстрів, які зможуть затонувати мій паркет у більш м`який колір.

Завдяки моїм друзям, я дізналася про Суперпаркет, досить уважно переглянула усі записи на сайті та вирішила врешті зв’язатися з працівниками та замовити зміну кольору паркету.

Спілкування з менеджером було приємним, вдалося швидко вирішити всі питання та домовитися на зручний для мене день та час. З робітниками я теж не мала жодного клопоту, що буває досить рідко. Усі мої прохання були вислухані, мені запропонували варіанти, які найкраще підійдуть для втілення мого побажання. Найліпшим варіантом був «холодний» колір, яким і тонували мій паркет.

Досить швидко усе було зроблено, і нарешті я отримала не тільки якісну, але і гарну підлогу.

Я не могла і мріяти, що з темного паркету можна зробити ніжний, м`який відтінок, який так пасує до моїх шпалер та подобається мені.

Співпрацею з Суперпаркетом я дуже задоволена, буду рекомендувати вас друзям та знайомим, ви справжні майстри своєї справи! Дякую!

Реставрація паркету з тонуванням, Євген, Київ Святошинський Реставрація паркету з тонуванням, Євген, Київ Святошинський

Якість у всьому важлива, тому я звернувся до Суперпаркету. Усе життя намагаюся вибирати якісний одяг, меблі, тому і підлогу робив добру. Ще 40 років тому вкладався паркет, та вірою і правдою слугував, але прийшов час його рятувати, бо стан став дуже невтішний.

Щоб не витрачати гроші даремно, я шукав гарних майстрів, які збережуть мій паркет і зроблять його знов гарним. Такими майстрами виявилися хлопці з Суперпаркету. Завдяки їм я тепер маю саме те, що хотів. Робітники поцікавилися, що саме я бажаю, запропонували різні варіанти в ціні, але усі якісні, тому за результат я не дуже переживав.

Замість облущеної та стертої підлоги я отримав відшліфований паркет, який за моїм проханням затонований у світло сірий колір.

Можливо на фото не дуже добре видно, але у приміщенні підлога виглядає чудово. Рівнесенька, одного кольору, чиста і ніби свіжа. Якістю, темпами виконання і сервісом я повністю задоволений! Успіхів вам, працівники Суперпаркету!

Реставрація паркету, Юхим, Київ Подiльський Реставрація паркету, Юхим, Київ Подiльський

Надзвичайна робота! Абсолютно задоволений результатом!

Рідко коли можна отримати все і одразу, але це той самий випадок.

Плануючи ремонт паркету я шукав добрих майстрів, щоб зробили усе за моїм бажанням, а не пропонували щось своє та за великі гроші.

У мене у квартирі дуже якісний дубовий паркет, який змінювати я не хотів, але стан потребував якихось змін.

Підлогу потрібно було реставрувати, прибирати усі проблемні місця, крім того, вкривати спеціальними складами, які б захистили паркетне покриття.

Звернувшись до працівників Суперпаркету, я залишився повністю задоволений:

 • Гарний сервіс;

 • Своєчасне виконання робіт;

 • Оптимальні ціни;

 • Чудова якість виконання;

 • Персональне відношення до кожного клієнта.

Обговоривши хід робіт з майстрами, мені запропонували варіанти обробки паркету, без жодного тиску, що було приємно.

Готовий результат мене по справжньому вразив. Здалося, що паркет став виглядати навіть краще, ніж після вкладання.

Результати реставрації та корегування були надзвичайні.

Для надання підлозі гарного вигляду, майстри Суперпаркету вкрили її кольоровим маслом, а для довготривалої служби, додатково нанесли шведський масло-воск.

Дуже вдячний за виконану роботу, абсолютно усім задоволений!

Реставрувати паркет, Мар'ян, Київ Печерський Реставрувати паркет, Мар'ян, Київ Печерський

Якщо робити ремонт, то на совість. Я все життя користуюсь цим принципом і жодного разу не пошкодував. Роблячи ремонт у себе вдома, я вибирав найкращий паркет, шукав майстрів, які зможуть його ідеально вкласти і все вийшло добре. Моя підлога за екзотичної деревини була прикрасою кухні цілих десять років, а потім стала сильно псуватися.

Через 15 років після вкладання я вирішив що настав час змін. Дуже не хотілося змінювати рідкісну і красиву деревину, тому спершу вирішив знайти тих, хто допоможе її реставрувати. Досить довго шукав, питав знайомих і друзів і зупинився на команді Superparket. Я був здивований кількістю гарних відгуків, але після роботи зрозумів що це не дарма.

З моєї пошарпаної старої, потемнілої підлоги зробили абсолютно нову. Перше враження було, що це абсолютно новий паркет і лише через деякий час я почав впізнавати знайомі візерунки.

Дуже задоволений працею робітників Суперпаркету, самовіддачею, швидкістю та якістю. Обслуговування приємне, ціни помірні, а якість просто чудова, усім рекомендую!

Тонований паркет, Павло, Київ Оболонський Тонований паркет, Павло, Київ Оболонський

Гарні майстри у будь-якій справі це велика рідкість, тому знайти справжніх професіоналів, це велика удача. Завдяки необхідності оновити паркет у моєму будинку, мені пощастило познайомитися з чудовою командою Суперпаркету. Працювати з майстрами було приємно, а роботою задоволений на всі 100%.

Маючи якісну паркетну підлогу, я не хотів її змінювати, але її стан з кожним роком става усе гірше. Щоб урятувати натуральну підлогу, я довго шукав майстрів і знайшов саме те, що мені було потрібно. Доволі чемні, пунктуальні, а головне працьовиті хлопці перетворили мою підлогу на те, що я так давно хотів.

Замість старого пошкодженого покриття я отримав відшліфований паркет, який за моїм проханням був за тонований у більш темний колір. Вибираючи відтінок мені порадили – Махагон, і не помилилися.

Мій будинок ще ніколи не виглядав так солідно, гарно та привабливо. Велика дяка від усієї моєї сім`ї за чудову роботу працівникам Суперпаркету, обов`язково звернемося до вас іще!

Вибілювання паркету, Звенигор, Київ Днiпровський Вибілювання паркету, Звенигор, Київ Днiпровський

Завдяки команді «Суперпаркет» мій паркет став виглядати навіть краще, ніж щойно вкладений. Всім відомо, що дерево приємний, екологічний та безпечний матеріал, що є незаперечними плюсами. Але є у цього матеріалу і суттєвий мінус – це довговічність. Якщо неправильно доглядати або взагалі нічного не робити, то колись гарна підлога стає жахливою.

У нас у квартирі паркет вкладався більше десяти років тому і ми за ним доглядали досить непогано, але роки беруть своє та наша дубова дошка стала тьмяною та темною, що псувало зовнішній вигляд усієї кімнати.

Оскільки ми щойно зробили ремонт у всіх кімнатах, то і у цій треба було щось робити. Щоб не зіпсувати гарну підлогу, я дуже довго шукав майстрів, консультувався та питав знайомих. Не з першої спроби, але все ж таки мені вдалося знайти тих, хто допоміг нам.

Завдяки працівникам Суперпаркету, які підійшли до роботи з професіоналізмом, ми досить швидко закінчили ремонт и тепер кожного дня насолоджуємося новою підлогою.

Майстри з Суперпаркету змогли вибілити наш дубовий паркет, прибрати жовтий колір, від якого ми так втомилися.

Тепер наша оселя виглядає саме так, як ми цього бажали. Дуже вдячні усім, хто приклав руку до цих змін, процвітання та успіху вашій команді!!

Реставрація паркету, Олександр, Київ Деснянський Реставрація паркету, Олександр, Київ Деснянський

Хочу висловити вдячність працівникам Суперпаркету, за якісну та своєчасну роботу у моєму приміщенні. Не зважаючи на стрімкий зріст новітніх технологій в усіх сферах життя, у деяких випадках слід триматися добре знайомих та перевірених речей, як натуральна дерев`яна підлога. Пакет у моєму приміщенні вкладений досить давно, томи втратив зовнішню красу, одна не свої переваги, тому замість його заміни на щось інноваційне, я знайшов справжніх майстрів, які повернули до життя мою підлогу.

Не зважаючи на подряпини, тріщини та інші проблемні місця, спеціалісти супермаркету запевнили, що впораються з усім. Щоб мій ясеневий паркет виглядав більш натурально та природно, було вирішено вкривати його напівматовим лаком на водній основі.

Після кропіткої роботи майстрів підлога отримала нове життя і стала виглядати просто чудово. Усі нерівності, подряпини і будь-які дефекти були видалені, а завдяки новому лакові, поверхня стала просто ідеальна.

Я повністю задоволений роботою, строками та ціновою політикою компанії, бажаю вам процвітання!

Тонування паркету, Тетяна, Київ Дарницький Тонування паркету, Тетяна, Київ Дарницький

Хочу сказати велике «Дякую» усій команді Суперпаркету, за допомогою якої я змогла реалізувати свою мрію та змінити інтер’єр моєї кімнати.

Замість безбарвного паркету, який мені дуже набрид, мені зробили чудову підлогу, яка має чіткий малюнок дерева, насичений відтінок та дуже мені подобається.

Оскільки підлога у мене з якісного ясеню, то змінювати її було безглуздо, а от змінити відтінок на більш темний, стало найкращим рішенням. Завдяки влучним та професійним порадам майстрів Суперпаркету, вдалося знайти найбільш вдалий тон для вкриття паркету.

Я повністю задоволена якістю роботи, обслуговуванням та фінансовою складовою процесу, адже ремонт був набагато дешевшим, ніж я очікувала. «Дякую Суперпаркет!»

шлифовка паркета, Татьяна, Киев Подол шлифовка паркета, Татьяна, Киев Подол

Хорошая работа под силу только профессионалам! Именно этим правилом мы руководствовались, планируя реставрацию паркета. Любое помещение будет выглядеть грустно, если пол в нем затертый и безликий, потому для оживления полового покрытия мы искали исключительно профессионалов.

Сотрудники компании Супер паркет были достаточно убедительны, а отзывы на сайте говорили сами за себя, потому особых колебаний в выборе подрядчика не было. Оптимальные сроки, адекватная стоимость, все это сыграло немаловажную роль.

Ребята не заставили себя долго ждать, прибыв на место в обозначенное время, имея с собой все необходимые инструменты, которые, кстати сказать, были профессиональными. Никто нас не заставлял приобретать дорогостоящие покрытия или проводить какие-то лишние мероприятия. План работ был разработан совместно и устроил обе стороны.

Поскольку паркет у нас сделан из массивных досок, то и работа с ними выполняется по особой технологии. Переживать о результате не было смысла, ведь команда, которая прибыла к нам в помещение, работала очень уверенно и качественно.

Все изъяны, которые были на паркете, канули в лету, теперь пол выглядел идеально. Абсолютно ровное покрытие, никаких трещин, царапин, потертостей, приятный тон нового паркета, все это результат труда работников компании Супер паркет, которые еще раз подтверждают свою квалификацию и мастерство! Браво!

реставрация паркета, Максим, Киев Позняки результат реставрации паркета, Максим, Киев Позняки

Затевая ремонт, несколько раз подумайте, делать его самим или вызвать профессионалов. Я не обладаю золотыми руками, потому не стал искушать судьбу и для обновления квартиры, доставшейся от бабушки по наследству, искал мастеров своего дела. Главной проблемой был ремонт паркета, который я решил оставить, не менять на любые другие современные аналоги.

Поскольку бабуля прожила в квартире не менее пятидесяти лет, и в лучшем случае пару раз они с дедом выскрывали пол лаком, то состояние паркета было не просто плохим, а ужасным. Реанимировать эту кучу досок не брались все мастера, которых я приглашал… Я чуть было не опустил руки, но подвернулся счастливый случай в виде сайта компании www.superparket.com.ua, где многое было написано, сказано и указано, и все оказалось правдой.

Только здесь мне дали гарантию того, что пол будет выглядеть как новый, после ремонтных работ и от старой рухляди не останется и следа. Очень благодарен сотрудникам за оперативность, мне не пришлось ждать месяц, до того, как ко мне нагрянут мастера, уже через неделю ремонт был запущен и я смог навсегда попрощаться со старым паркетом.

Старые гнилые планки были заменены на новые, была произведена циклевка всего паркета, после чего он выглядел совсем иначе. После всех реставрационных действий, для придания особой красоты и лоска, мой новый пол вскрыли мастикой. Я полностью доволен проведенной работой, сделанной быстро, тихо, а главное чисто, и не дорого. Редко встречаются такие профессионалы, за что Вам честь и хвала! Удачи всем сотрудникам Суперпаркета и побольше заказов!

Актовый зал до реставрации Актовый зал до реставрации Актовый зал после реставрации Актовый зал после реставрации

Очень хочется оставить свой положительный отзыв о работе команды профессионалов, которая помогла нам сделать актовый зал, подготовив его к новому учебному году.

В Киеве и пригороде есть немало заведений, финансирование которых оставляет желать лучшего, и мы относимся к ним, к сожалению. Актовый зал у нас является центровым местом, где проходят все мероприятия, потому его внешний вид должен быть безупречным, а этого, увы, не наблюдалось.

Если с окрашиванием стен и приведением мебели в порядок мы справились своими силами, то решать проблему с полом нужно было только руками специалистов. Поскольку бюджет на ремонт был небольшим, искали такую команду, которая сможет нас выручить, полностью отремонтировав паркет. Из всех возможных вариантов нам подошли только услуги компании Супер Паркет.

Квалифицированные работники вовремя прибыли на место, со всем необходимым оборудованием. Состояние паркета было печальным, необходимо было заменить подвижные планки, отшлифовать пол и покрыть его лаком. Чтобы войти в смету, мы сошлись на качественном покрытии, стоимостью 170 грн кв.м.

Чтобы успеть к началу учебного года, были поставлены четкие рамки работ, в которые рабочие полностью уложились. От старого дряблого и исцарапанного паркета уже через пару дней не осталось и следа. Ровные досточки, лежавшие одна к одной, одинаковый тон всего пола, все это выглядело просто шикарно.

После покрытия лаком, наш актовый зал стал выглядеть изумительно, настолько свежим, ярким и чистым он уже многие годы не был.

До начала работ сложно было поверить, что при наших небольших финансах, как для такого фронта работ, можно будет получить настолько хороший результат.

Наш паркет, от Супер Паркета прослужит долгие годы, радуя глаз всех посетителей актового зала, от мала до велика. Огромная благодарность каждому сотруднику этой организации, который был причастен к этому перевоплощению!

пол до работ, Тарас, Киев Святошино паркет после реставрации, Тарас, Киев Святошино

Как здорово, где есть те, кто может исполнить мечты, даже если они касаются ремонта. Хороший пол это красиво, удобно и на долгие годы. Именно из этих соображений мы стелили дома паркет, который уже больше пяти лет служит верой и правдой, но порядком поднадоел внешне. Однообразие фактуры и цвета стали постепенно напрягать, потому резко стал вопрос о замене покрытия или тонировке.

Поскольку качество пола у нас было еще хорошим, убирать паркет мы не стали и браться за переделку своими руками я тоже не рискнул, потому стал искать профессионалов, которые бы сделали то, что нам хочется, быстро и качественно.

Поиск был нелегким, но просмотрев все сайты, прочтя все отзывы, я остановил выбор на сайте www.superparket.com.ua и не пожалел об этом. Сотрудники приняли заявку и выслали бригаду в кратчайшие сроки. Мы опасались шума и грязи от работы, но их не было, потому как мастера молодцы, да и техника отличная.

Важно отметить, что работники очень внимательно отнеслись к нашим просьбам и рекомендациям, спокойно реагировали на любые возражения и в итоге результат превзошел все ожидания. Пол в комнате был осветлен, что кардинально изменило все вокруг, даже дышать в комнате стало как-то легче.

Благодаря настоящим профессионалам из Суперпаркета, мы каждый день наслаждаемся внешним видом и даже ощущением от хождения по обновленному паркету. Благодарим за быструю, качественную работу, отличный сервис и доступные цены!

пол до реставрации, Анатолий, Киев Березняки паркет после реставрации, Анатолий, Киев Березняки

Хотелось бы сказать слова благодарности компании «Суперпаркет» за прекрасный внешний вид нашего офиса. Помещение, которое было выделено нашей организации под рабочее место, было отличным, но ремонт оставлял желать лучшего. Если со стенами мы коллективными усилиями справились, то вот пол портил все!

Многочисленные царапины, пятна от старой мебели, отсутствие лака в некоторых местах вызывало дискомфорт и неприятное впечатление, как у нас, так и у наших клиентов.

Оставлять пол в таком состоянии мы не стали и на помощь вызвали мастеров своего дела. Мы уже были наслышаны о результатах работы работников Суперпаркет, и в нашем случае результат был не хуже.

Идеально ровная поверхность, ни единого намека на то, что тут было ранее, чистый пол, без изъянов, трещин и неровностей. Внешний вид помещения сразу изменился. Уже после шлифовки наш офис стал светлым, аккуратным и в нем приятно было находиться.

Тех проблем, которые доставляли неприятные ощущения, не было. После вскрытия матовым лаком паркет был полностью готов и наш офис, наконец-то полностью преобразился. От нас и всех, кто пришел в гости на рабочее новоселье Большое Спасибо всем сотрудникам «Суперпаркета», которые сделали свою работу идеально, без проволочек, спорных моментов и любых неудобств!

до ремонта паркета, Саша, Киев Святошино результат темонта паркета, Саша, Киев Святошино

Рабочая зона важна для каждого человека, который, так или иначе, вынужден посвящать много времени письму и компьютеру. Будучи школьным учителем, я уже 10 лет ежедневно проверяю десятки тетрадей, пишу научные работы, готовлю презентации и открытые уроки. Работа мне по душе и все устраивает, но совсем недавно обратил внимание, насколько сильно я испортил пол стулом на колесиках.

Я был очень горд своим паркетом, старался его беречь, но уйдя в работу не заметил как пагубно на него повлияло сование стула. Поскольку натуральное дерево я очень высоко ценю, менять его не что-то дешевое и современное я не собирался. Проведя несколько дней в Интернете, мне удалось разыскать сайт, на котором понравилось описание и отзывы, по которым все заказчики оставались довольны, даже в самых тяжелых случаях, где пол казало бы не подлежал восстановлению. Дозвониться удалось сразу и оформление заявочки заняло всего пару минут.

Рабочие приехали, как и было оговорено. Приятно было, что у них при себе была современная техника, которая свела к минимуму шум, за что соседи меня поблагодарили позже. Я очень боялся, что им не удастся убрать это ужасное пятно, которое было в моей рабочей зоне, но ребята меня успокоили, сказав, что они сделают все, что в их силах, чтобы пол был как новенький. На мое удивление, все так и получилось, после проведения работ я получил паркет даже лучше, чем он был после укладки, идеально ровный, без видимых стыков, никакой разницы в цвете. Комната стала светлой, аккуратной, еще более комфортной. Рабочая обстановка в обновленном помещении просто бомба, огромная благодарность за такой подарок мне, команда Профи паркета подтвердила звание настоящих профессионалов своего дела.

до реставрации паркета на троещине, Галина, Киев Троещина реставрация паркета на троещине, Галина, Киев Троещина

Сделать качественный ремонт без помощи профессионалов очень сложно, особенно когда дело касается паркета. В нашей квартире пол стал настолько страшным, что нам самим было неприятно по нему ходить, потому необходимость в срочных мерах была обоснованной. Срезу хотели постелить ламинат, советовались со специалистами и торговцами стройматериалами. Все в один голос заявляли, что замена станет лучшим решением, тем более что ее легко сделать самостоятельно, но что-то внутри протестовало.

Не смотря на ужасное состояние нашего паркета, мы совместно приняли решение о попытке его воскрешения, а в случае неудаче уже полной замены. Поскольку наши соседи снизу только сделали у себя капитальный ремонт и обновляли полы, которые были в подобном состоянии, мы обратились к ним за советом.

С нами поделились контактами сайта Суперпаркет, работу сотрудников которого мы наблюдали своими глазами. Результат нас полностью удовлетворил, потому в тот же день мы сделали заказ и на работу у нас.

Команда Суперпаркет и правда оказалась сплоченной и выехала к нам оперативно, рабочие оценили состояние пола и подробно рассказали о том, что необходимо сделать. Были поставлены сроки, которые удовлетворяли и нас рабочую бригаду.

Объект был сдан вовремя, нам позвонили и сообщили что комната в нашем распоряжении. Увидев то, что сделали работники Суперпаркет, было очень сложно поверить, что это тот же пол и та же комната, изменилось все и конечно, в лучшую сторону. Огромная благодарность всем, кто нам помогал в наведении такой красоты!

паркета до работ, Лидия, Киев Виноградарь паркет после шлифовки, Лидия, Киев Виноградарь

Хочу рассказать о спасении нашего паркета рабочими из компании Супер Паркет. Мы с мужем живем в одной квартире уже 30 лет и являемся приверженцами натуральных материалов, и потому на просьбы наших детей поменять паркет на ламинат отвечали отрицательно. Когда полы превратились во что-то страшное, встала реальная необходимость что-то с ним делать.

Пятна по доскам, кусками снявшийся лак, разная палитра цветов на полу, все это вызывало ужас, который как-то раньше был нами не замечен. Дети вызвались помочь и нашли команду рабочих, обещавших не только не улучшить наши полы, а и полностью их реставрировать.

Терять нам было уже нечего, да и дети оплачивали весь ремонт, потому мы лишь наблюдали за процессом. Стоит отметить, что сотрудники Супер Паркета оказались очень хорошими со всех точек зрения: вежливые, аккуратные, тихо и качественно работали.

Когда пол оциклевали от души отлегло, потому, как видимость была более приятной, чем ранее. После всех технических работ паркет стал еще более красивым, ну а основной свой вид он приобрел после вскрытия лаком.

Ни единого пятна, признаков старых проблемных мест, гнилых досок, ни осталось ничего, наш зал стал таким, как был в день нашего новоселья. Добросовестные сотрудники Супер Паркета были от души напоены чаем с тортиком, в благодарность за воскрешение нашего пола и ощущение второго новоселья!

паркета до паркет после

Правильный выбор подрядчика – это успех всего ремонта! В этом мы убедились на собственном опыте. У нас дома очень красивые паркетные полы, чем мы гордимся, но с каждым годом их состояние становилось все хуже и хуже. После того, как к нам в гости пришла очень вредная соседка и сделала кучу замечаний по поводу состояния нашего жилья, появилось желание ей на зло сделать все так, чтобы и ей нечего было сказать.

Поскольку никто из нашей семьи не имеет отношения к ремонтам, то было принято решение нанимать рабочих. Чтобы не испортить нас драгоценный паркет, подрядчик подбирался очень долго, мы прозванивали разные компании, приглашали рабочих домой, и только один вариант нам показался по-настоящему надежным.

Фирма Суперпаркет оперативно приехала на вызов, рабочие качественно осмотрели фронт работ и сделали квалифицированное заключение. Подбор кадров сыграл свою роль, и мы поверили представителям Суперпаркета, отдав свои полы в их руки.

Как же было приятно увидеть, что мы не ошиблись! Паркет заиграл новыми красками, он стал ровнее прежнего, все нюансы были исправлены, а комната преобразилась до неузнаваемости. На фоне таких перемен нам захотелось и дальше совершенствовать свой дом. Огромная благодарность всем сотрудникам Суперпаркета за человечное отношение, быстрый и качественный труд и те эмоции, которые получают заказчики, увидев свое помещение после ремнта!

До шлифовки паркета Результат шлифовки паркета

Покупка квартиры это всегда праздник, но еще больше это радует родителей, которые готовят сюрприз для своих уже взрослых детей, чтобы дать им возможность начать свою собственную, взрослую жизнь. Мы, как любые любящие родители долго планировали такое приобретение и, наконец, этот день настал. Выбор наш пал на хорошую, просторную и светлую квартиру, но было в ней одно НО.

Пол в зале был испорчен, испачкан и просто убит, что весьма разочаровало нас и заставило призадуматься, ведь замена паркета это дополнительные растраты, да и натуральное дерево цениться куда больше искусственного покрытия.

Бывшие владельцы утверждали что пол еще можно спасти и сделать из него конфетку, нужно просто найти хорошего подрядчика.

Пролистав штук десять объявлений, мы остановились на организации под названием «Суперпаркет», на сайте которой было достаточно много полезной информации, а расценки и отзывы настраивали на позитивный результат. Дозвониться удалось сразу, и уже через два дня у нас дома была бригада, которая оценила фронт работ, оговорила с нами все нюансы и совместными усилиями мы определили день и время ремонта.

Сроки ремонта квартиры для детей поджимали, потому я беспокоилась, что рабочие могут не успеть, но нет, все было сделано быстро и качественно. Бывшие владельцы оказались правы, паркет не только удалось спасти, он стал идеальным, настоящим украшением помещения.

Специалисты Суперпаркет справились с работой не просто хорошо, а ОТЛИЧНО. Спасибо Вам большое, дети были в восторге от такого подарка, а комната где был проведен ремонт стала самой любимой.

До циклевки паркета Результат циклевки паркета

Получить квартиру от бабушки и дедушки приятно, но есть в этом и определенные проблемы. Зачастую старые люди редко занимаются ремонтом, потому после них приходится проводить чуть ли не капитальные работы по всему помещению. Если с косметическими работами удалось справиться самостоятельно, то вот пол оказался неподъемной задачей.

Царапины, вмятины, неровности, местами стертый лак и еще масса проблем. Глядя на такой паркет, мне очень хотелось его снять и постелить что-то другое, но родители уговорили оставить и отреставрировать, даже подрядчика нашли.

Ремонт мне должны были делать представители компании Суперпаркет о которых я ничего не знал, и как оказалось, зря. Мастера тут на удивление пунктуальные и трудолюбивые, чего я давно не видел в среде рабочих. Оборудование порадовало тихой и качественной работой.

В условленный срок мне сдали объект, то есть мое новое жилье, которое я не узнал. Из грустной, темной и облезлой комнаты она преобразилась в светлую, позитивную комнатку, в ней даже дышаться стало легче.

Кроме общего приятного впечатления я тщательно проверил пол на наличие остатков старых проблем, но не нашел ни единого изъяна. Работники Суперпаркета сделали все просто шикарно, потому эту организацию я запомню надолго.

До укладки паркета Результат укладки паркета

Огромная благодарность коллективу компании Суперпаркет от всех сотрудников Дома Творчества, где успешно был проведен детский праздник, который подарил массу приятных эмоций и улыбок самым маленьким представителям нашего общества. Решение о проведение праздника именно у нас было сюрпризом, но в нашем случае не очень хорошим, так как сцена находилась в печальном состоянии и гарантировать безопасность и высокий уровень проведения праздника мы бы не смогли.

Щели между ступеньками, скрип и потертость покрытия сильно портила впечатление. Благодаря нашим знакомым было принято решение искать подрядчика, который сможет быстро и качественно сделать нам ремонт сцены, и такие люди нашлись!

Менеджеры с пониманием отнеслись к нашей ситуации и без промедления выслали бригаду для осмотра места работ, и уже вечером ребята были у нас, а к следующему дню работа и вовсе закипела.

бочие полностью отреставрировали ступеньки, боковую часть сцены и конечно паркет основной части. Оперативность, качество работы, чистота, которую оставили после себя сотрудники Суперпаркета, не только порадовала, но даже удивила.

После ремонта сцена стала выглядеть потрясающе, ее красоту оценили как наши работники, так и все гости нашего праздника. Самые маленькие без опаски поднимались на сцену к сказочным героям, чтобы получить свои подарки. Спасибо за труд, процветания вам, Суперпаркет!!

До тонировки паркета, Антон, Киев Печерск Тонировка паркета, Антон, Киев Печерск

Делали тонировку паркета, осталось хорошее впечатление. Качество на пятёрку, мастера своего дела! Всё получилось, как я планировал. Цены, конечно, немаленькие, мастер мне предлагал разные варианты, но мне требовались не сэкономить, а в первую очередь сделать качественно. Так и получилось. Большое спасибо за помощь.

Старий паркет, Евгеній, Київ Лукянівка Відшліфований паркета, Евгеній, Київ Лукянівка

Отримати квартиру у спадок, це завжди приємно, але займатися у ній ремонтом – ні. Побачивши, що я отримав від бабусі, я був трохи шокований, і не знав за що братися. Старезні шпалери, знищений роками паркет, старі меблі, усе потрібно було змінювати. Найбільшою проблемою стала підлога, тому що залишати її у такому вигляді я не міг.

Оскільки у кімнаті був вкладений паркет, я хотів проконсультуватися, що краще зробити, демонтувати його або реставрувати.

Мої друзі зовсім нещодавно робили ремонт, тому за порадою звернувся до них. Їх паркет також був доволі старим, але у кращому вигляді, ніж мій. Завдяки гарним майстрам, їх помешкання стало виглядати чудово. Вони порадили спробувати врятувати паркет, тому що він більш надійний та безпечний, ніж будь-яке інше сучасне покриття для підлоги.

Майстрів вони порадили тих, що робили ремонт їм, компанію «Суперпаркет». Знайти сайт компанії було не важко і вдалося швидко домовитися про перегляд моєї оселі.

Майстри запевнили, що зможуть врятувати паркет і зробити його, як новий.

Я мав сумніви, що з цього вийде щось хороше, проте коли побачив результат, не повірив власним очам.

Із жахливого п`ятдесятирічного паркету майстрам «Супарпаркет» вдалось зробити неможливе. Вони відшліфували поверхню, прибравши усі проблемні місця та вкрили підлогу двокомпонентним матовим лаком.

З найбільшою проблемою цього ремонту я б не впорався без майстрів з «Суперпаркету», дякую вам за чудову якість, гарну оперативність та лояльні ціни!


Оставить отзыв
Натяжні стелі від партнерів