Більше 20 років досвіду! Близько 5000 зданих об'єктів! Більше 60 000 м2 відшліфованого паркету! Кращі ціни по Києву і обл.
СУПЕР ПАРКЕТ пропонує більше сорока різновидів лаків, близько 20-ти варіантів шпаклівки та інша хімія, яку можна успішно використовувати в роботі з паркетом. Особливістю є цінова політика, адже на всю продукцію вартість нижче на 30%, ніж на будь-яких ринках.
Особливістю роботи Супер Паркет є наявність всіх марок та виробників в одному магазині. Це зручно для будь-якого покупця, адже ціновий діапазон представлений від найменших цін, до товарів високої якості, з відповідною оплатою.
Працівники Супер Паркет допоможуть не тільки знайти товар, що цікавить, підготувати його до відправлення. Але і проконсультувати будь-якого покупця за цінами, складу, якостям будь-якого товару на полиці.
Будь-яка продукція Супер Паркет має трирічну гарантію, тому в якості будь-яких матеріалів можна не сумніватися і сміливо приводити друзів або розповідати про нашу продукцію.
Простому споживачу буває складно зорієнтуватися у великій кількості різних термінів складу, різноманітності брендів, тому важливо дати зрозуміти відмінності між групами товарів, щоб будь-який покупець зміг зробити правильний, а головне усвідомлений вибір. Основний напрямок роботи, це лаки для паркету, тому про них і піде мова далі. В першу чергу варто розглянути відмінності, які можуть бути у даній продукції, а з питань конкретного виробника або марки, менеджери організації зможуть швидко допомогти, орієнтуючись на конкретні запити.
Займаючись пошуком лаку для паркету, не варто розглядати в першу чергу дешеві різновиди, навіть якщо у вас зовсім небагато коштів на ремонт. Практично завжди ціна за склад повністю відображає його якість. Так, якщо мова йде про відновлювальні заходи, то економити тут не можна, інакше зовсім скоро доведеться проводити повторні роботи. Дешевші варіанти шпаклівок і лаків для паркетного покриття служать значно менше, ніж професійні. Так, роботи без значних витрат на матеріали будуть триматися не більше 2-3 років, а ті, де були використані якісні склади, прослужать не менше 10, а то і всі 15 років.
Обираючи лак варто орієнтуватися не на країну-виробника, навіть якщо це Швеція або Німеччина, а на хімічний склад, що і є показником якості та міцності лаку. Найчастіше виробники виробляють лак різної цінової категорії, аби кожен споживач міг його собі дозволити. Так, концерн LOBA або Bona виробляють однокомпонентні лаки Lobadur ws Easy Finish, Bona Novia, а також двокомпонентні варіанти Lobadur ws 2K Supra. Перший варіант відноситься до недорогої лінійки, термін його служби складає всього близько 5 років, а негативного впливу завдають вологі прибирання. Другий різновид: майже в два рази дорожче, але це абсолютно виправдано, адже покриття тримається від 10 років, навіть за частих вологих прибираннях.
Те ж саме можна сказати і про інших виробників: Чімівер, Товер, Бергер, Бона. Особливо варто виділити останнього виробника, який є досить популярним у маленьких фірм або майстрів, що працюють самостійно.
Відмінною рисою лінійки Bona можна вважати ціну і наявність декількох переваг, завдяки яким продукція досі є популярною і часто купується. Саме Бона увійшла на ринок України найпершою ще у далеких 90-х роках. Але якість лаку далеко не та сама, що була раніше! На сьогодні є багато більш якісних і дешевих варінтів!
Оптимальним вибором для квартири на сьогоднішній день є німецькій лак Hard Lack, якій відрізняється ще більш низькими цінами, але через меншу популярність вибір часто падає на більш розкручений бренд. У кожному окремому випадку ми порадимо вам найкращий варіант. Дзвоніть нам, будь ласка, якщо не можете визначитись з матеріалами за телефоном 0971057007.
Відповіді на найбільш часті та актуальні запитання на тему:Найбільшу міцність має лак з двокомпонентною структурою. З усього різноманіття таких варіантів варто обрати склад на водній основі, адже він не виділяє неприємний запах під час роботи, і має більш короткі терміни висихання в порівнянні з іншими. Є також лак з основою у вигляді кислотних затверджувачів, що має неприємний запах і надає деревині янтарного відтінку. Такий лак рекомендується застосовувати в комерційних приміщенях.
Існує ще масло для підлоги. Аби його рекомендувати потрібен індивідуальний підхід! Необхідна щонайменше консультація по телефону. Масло так само відрізняється за складом та сферою застосування. Часто замовник не задоволений результатом попередньої експлуатації підлоги під маслом через невірно підібраний масло-віск. Значення має, яке саме масло захищає підлогу і чому саме воно необхідне, а не, наприклад, двокомпонентне, тунгове, соснове. Суттєвим є наявність розчинника, сумісність з конкретною породою деревини, умови експлуатації, тощо.
Вибираючи лак, варто орієнтуватися не на країну виробника, будь то навіть Швейцарія або Німеччина, а на хімічні складові, які і будуть показником якості та міцності складу. Не рідко виробники роблять лаки різної цінової категорії, щоб будь-який бажаючий міг їх собі дозволити. Так, концерн LOBA виробляє однокомпонентні лаки Lobadur ws Easy Finish, а також двокомпонентні варіанти Lobadur ws 2K Supra. Перший варіант відноситься до недорогої лінійки, терміни його служби складуть всього кілька років, а негативною стороною буде боязнь вологих прибирань. Другий різновид майже в два рази дорожче, але це абсолютно виправдано, адже покриття тримається від 10 до 12 років, навіть при частих вологих прибираннях.
Теж можна сказати і про інші фірми: Кілто, Чімівер, Неолюкс, Товер і Бона. Особливо варто виділити останнього виробника, який є досить популярним у маленьких фірм або майстрів, які працюють самостійно. Відмінною рисою лінійки Bona можна вважати невисоку ціну і наявність декількох переваг, завдяки яким продукція досі є популярною і часто купується. Важливим моментом варто назвати саму компанію, яка вже давно завоювала популярність, і багато хто знає про неї, тому роблять вибір на її користь. Крім цього, наявність в лінійці водного варіанту, що не має запаху. Саме це найчастіше і рекламується, а інші показники можна прочитати самому на упаковці і побачити в процесі нанесення, і пізніше, в експлуатації.
Лаки Bona за основними характеристиками схожі на продукцію Hard lask, яка відрізняється ще більш низькими цінами, але через меншу популярність, вибір часто падає на більш розкручений бренд. Крім того, більш висока ціна для споживача означає кращі показники якості, особливо для тих, хто не утруднюється прочитати і порівняти склад різних виробників лаку.
Склад, яким покривають паркет, різниться через наявність тих чи інших компонентів, якщо мова йде про водний варіант, то він вважається більш популярним. Відмінною особливістю його є повна відсутність запаху, що важливо для роботи в маленьких і житлових приміщеннях, а також швидкі терміни висихання, що актуально для квартир, де проживають люди. Вибираючи водний лак, варто звернути увагу на двокомпонентний різновид, тому як він в кілька разів міцніше, і підлога буде служити не менше десяти років, без видимих змін, навіть при частих вологих прибираннях.
Поліуретан додають не в усі склади, якими обробляють паркет. Якщо в лаку є поліуретановий компонент, це буде перевагою. Однак варто бути уважним, тому як даний елемент може бути частиною складу та інших лаків, де його роль може кардинально відрізнятися.
Поняття яхтовий лак, який можна застосувати на паркеті немає, тому як для яхт використовується склад, який максимально стійкий до потрапляння вологи, а для паркету важлива більше стійкість до тертя і механічних пошкоджень. Найчастіше таку назву використовують як рекламний трюк, за яким стоїть найбільш дешевий варіант алкидного лаку, який необхідно вигідно продати.
Щоб не турбуватися за здоров'я під час проведення ремонту і в перші дні після його завершення, варто використовувати склади, які не мають запаху під час використання. До таких різновидів відносяться лаки на водній основі.
Найбільшою швидкістю висихання відрізняються лаки, що мають водну основу.
Велика частина лаків, які можна знайти в магазинах мають позначку «безбарвний» в графі - «колір», але це не завжди вірно. Повністю прозорі тільки водні лаки, а решта додають підлозі відтінок бурштину, що пов'язано з наявністю кислотних затверджувачів, поліуретану або у випадку з алкідними і уретан-алкідними складами.
Самих по собі кольорових лаків для підлоги з паркету немає. Є кольоровий варіант, яким обробляють дерево, але для підлоги він не підійде, тому як абсолютно міцний. Якщо потрібно затонувати паркет, то спершу варто нанести спеціальний склад, потрібного відтінку, а потім вже і сам лак.
Лак з водною основою - найбільш затребуваний зараз. Є всього два основні варіанти: однокомпонентний і двокомпонентний. Позитивними рисами, які виділяють даний різновид серед подібних є: відсутність неприємного запаху, короткий час висихання поверхні, хороші показники еластичності. Для робіт з паркетом найбільш підходящим буде двокомпонентний лак, тому як він має значно вищі показники по міцності, ніж однокомпонентний. Вартість такого різновиду перевищує всі інші варіанти лаків, які можна використовувати в роботі з паркетом.
Представники компанії «СУПЕР ПАРКЕТ» можуть порекомендувати виключно якісну продукцію найбільш популярних брендів. Це як однокомпонентні, так і двокомпонентні варіанти складів, які мають найкращі показники серед аналогів.
Поліуретанові лаки - це безводний різновид DD, PUR-лаки, які відрізняються гарною опірностю до вологи і механічних впливів. Крім цього, відмінною рисою є стійкість до впливу хімічних складів. Цей різновид є найміцнішим серед всіх і має найшвидші терміни затвердіння до повного висихання. Негативною рисою є мала еластичність лаку, через що він досить крихкий. Крім цього, склад може електризуватися, що веде до постійного налипання на нього пилу. В процесі нанесення на дерев'яну поверхню є зміна кольору в сторону пожовтіння, так називаний ефект підпалу. Вартість даного різновиду лаків також досить висока.
Компанія «Супер паркет» може порекомендувати ті випадки, коли варто використовувати DD і PUR-лаки для досягнення оптимальних показників в роботі.Алкідні і уретан-алкідні лаки - це різновиди, вироблені на основі штучної смоли. Ця категорія найбільш затребувана зважаючи на непогані властивості і низьку вартость продукції. Придбати цю продукцію можна практично в будь-яких будівельних магазинах поруч з професійними варіантами, але самі по собі вони не є спеціалізованою хімією, яку рекомендують використовувати для паркету. Алкідний різновид добре піддається стиранню, різного роду пошкодженням і подряпинам, крім того, не дуже добре справляється з впливом хімічних речовин. Ще однією негативною рисою є сильний запах, який виходить від складу під час роботи. Час на висихання кожного шару набагато довший, ніж у більш дорогих аналогів і становить від 12 до 14 годин. В процесі нанесення на дерев'яну поверхню, її тон змінюється.
Лаки з кислотними затверджувачами - це двокомпонентні SH-лаки, з якими дуже просто працювати, а отриманий результат не викликає ніяких питань. Позитивними сторонами є: простота у використанні, стабільний результат, швидкість висушування шарів, відсутність вимог до рівня вологості всередині приміщення, де буде відбуватися ремонт. Використовувати даний різновид для підлоги цілком доречно, адже лак добре захищає поверхню від будь-якого впливу, стійкий до вологи і хімічних складів. Із недоліків можна відзначити сильний запах і зміна кольору деревини на більш жовтий.
Двокомпонентні водні лаки За умови нанесення на сучасну паркетну підлогу |
Лаки з кислотними затверджувачами За умови нанесення на класичний паркет |
---|---|
Відсутність запаху | Наявність запаху |
Час на повне висихання шару становить не більше однієї години | Час повного висихання одного шару від 1 до 2 годин |
Час висихання всієї підлоги до моменту експлуатації варіюється від 4 до 6 годин | Час на повне висихання до моменту експлуатації становить від 4 до 8 годин |
Його практично не видно на паркетній дошці | Після нанесення залишається видимий шар на паркеті |
Може приховати незначні дефекти підлоги | Може мати глянцевий вигляд |
Дозволяє домогтися натурального відтінку паркету | Змінює колір деревини, ближче до жовтого |
Термін активного використання становить від 12 до 15 років | Термін активного використання також становить від 12 до 15 років |
Ще однією характеристикою, по якій можна робити вибір складу для підлоги, це ступінь блиску лаку, який може бути: матовим, напівматовим і глянцевим. Підбираючи підходящий варіант потрібно орієнтуватися по тому, як буде виглядати готова поверхня після фарбування, або ж робити упор на свої особисті переваги. Основні характеристики паркетного лаку крім відмінностей в ступені блиску не змінюються, так що на якісну складову це не впливає.
Варто окремо виділити ті особливості, які потрібно знати про лаки з різним ступенем блиску:Масляно-воскова пропитка - це з'єднання натурального масла з сухим залишком. Такий склад допомагає зберегти натуральний зовнішній вигляд дерева, при цьому захистивши його. До позитивних якостей можна також віднести: екологічність складу, хорошу стійкість до впливу вологи, опірність хімічних розчинів. Використовувати такі просочення можна для паркету з будь-якого типу дерева.
Масляні просочення мають різновиди в залежності від консистенції:Є також воскова мастика, якою також можна обробляти паркет.
Її можна розділити на такі різновиди, виходячи з консистенції, як:Воскова мастика може мати в своєму складі розчинник або обходитися зовсім без нього. Відносно масла, воно може мати будь-який відтінок, або ж бути абсолютно безбарвним. Використання такого масла дає можливість внести кольорове розмаїття для паркету, який буде фарбуватися лаком. Таке масло може служити альтернативою тонуючим складам, які використовуються з тією ж метою.
Використання паркетного лаку, дає утворення щільного шару, який захищає деревину, масло ж навпаки, просочується вглиб, що дозволяє захистити поверхню від будь-якого впливу. Масло з воском можуть витримати величезні навантаження на стирання, але це не зовсім так. Якщо використовується лак, то він створює плівку, яка захищає підлогу і поки не зітреться, поверхня матиме свій натуральний колір і не потемніє. Якщо наноситися масло і віск, захисного шару немає, і стирається сама деревина, тому процесів потемніння і не відбувається. Щоб не псувалася підлога, важливо весь час стежити за зношеністю покриття і оновлювати його.
Існують лише кілька варіантів масел, які несуть максимальний захист і вимагають меншого догляду, це двокомпонентний склад Паллман Мейджік оіл 2К або ж Бона крафт філ 2К. Ці склади наносяться на підлогу, після чого необхідне втручання полірувальної машинки. В цьому випадку догляд буде проводитися набагато рідше, один раз за місяць в приміщеннях, з великим навантаженням на покриття і два рази в рік, в житловому будинку. Лак в цьому випадку є більш прогресивним, що не вимагає додаткового догляду і служить близько 15 років.
Зробити правильний вибір масла для паркету можна за допомогою кваліфікованої допомоги наших фахівців.Водно-клейовий різновид - це найбільш бюджетний варіант, який відрізняється гіршою якістю в порівнянні з професійними складами. Склад нагадує собою суміш клею і деревної тирси. Виготовляють таку шпаклівку як в Росії, так і за кордоном. Щоб відрізнити якісний склад від дешевого, потрібно лише прочитати опис, професійна хімія матиме напис: «для паркету», а дешевий варіант: «для дерева».
Водно-клейовий різновид має погану здатність утримуватися в великих щілинах і через місяць починає відставати. Використання такого складу не дає лаку покрити торцеву частину паркету, яка залишиться без захисту після розтріскування і випадання складу з щілин. Волога, яка почне контактувати з паркетом після цього, запустить процеси гниття дошки.
Компанія «Супер паркет» не рекомендує використовувати водно-клейовий варіант шпаклівки при роботі з паркетом.МС-полімерна шпаклівка для паркетної підлоги - є дорогим складом, але єдиним, який допомагає позбутися від тріщин і щілин на паркеті. Такий варіант шпаклівки створюється виключно імпортними виробниками. Склад відрізняється наявністю спеціального полімеру, який дає можливість шпаклівці збільшуватися і зменшуватися з залежності від ситуації, при контакті з вологою, що не дозволяє складу розкришитися. Позитивними сторонами такої шпаклівки є: Повна відсутність усадки, сумісність з будь-яким варіантом паркетного лаку або масла, має тривалий термін служби поряд з самим паркетом.
Позитивною рисою першого типу є можливість використання його для рідкісних порід дерева. Перевагою другого типу є підвищена міцність і міцність в щілинах паркету. Якщо вибирати склад за кольором, щоб він був максимально наближений до дерева, то готовий склад має переваги у відсутності тирси, які в процесі шліфування освітлюють загальний тон. Наявність певного контрасту є нормою для кожної з різновидів, особливо якщо паркет має планки різного кольору, розташовані поруч.
«Супер паркет» не може радити процес приготування спеціалізованого шпаклювального складу, тому як термін її служби буде мінімальним. Крім цього використання даної шпаклівки протипоказано в разі нанесення дешевих масляних лаків поверх, тому як щілини сильно потемніють і стануть помітними. Застосування разом з професійним лаком буде безглуздим, тому як вартість наблизитися до рівня якісної шпаклівки, а результат викличе розчарування. При роботі з щілинами в паркеті необхідно використовувати спеціальну паркетну шпаклівку.
Тип | Приблизна вартість лаку при витраті 300грамм/м2 |
---|---|
Однокомпонентний (водна основа) |
60 грн/м2 за 3 шари |
Двохкомпонентний (водна основа) |
180 грн/м2 за 3 шари |
Алкідний | 90 грн/м2 за 3 шари |
З кислотними затверджувачами | 150 грн/м2 за 3 шари |
Тип | Середня вартість (щілина 1-2 мм) |
---|---|
Водно-клеєвий | 45 грн/м2 |
На основі розчинників | 90 грн/м2 |
На водній основі | 45 грн/м2 |
З силановою основою | 120 грн/м2 |