Більше 20 років досвіду! Близько 5000 зданих об'єктів! Більше 60 000 м2 відшліфованого паркету! Кращі ціни по Києву і обл.

Робимо для вас максимально доступні ціни! Героям Слава!
Київ обл, Львівська обл, Тернопільська, Івано-Франківськ, Харків, Одеса, Запоріжжя
паркетні роботи в Києві
  • без передоплати
  • безкоштовно доставимо
  • перенесемо меблі
  • оригінальні матеріали
  • лак без запаху
  • професійні майстри

Корисна інформація

Який лак вибрати?

Який лак вибрати?

Паркетна дошка відрізняється від інших типів підлогових покриттів тим, що вона вимагає до себе ретельного догляду. Без лаку або масла паркет не прослужить і року, тому для захисту деревини в обов'язковому порядку потрібно використовувати дані склади. І хоча асортимент засобів для обробки паркету досить великий, лак і раніше, як і сто років тому, користується високим попитом. Ще б пак! Він чудово виглядає і відмінно справляється з покладеним на нього обов'язком. Але як вибрати лак для паркету? Давайте з'ясовувати!

Читати повністью ...

Як доглядати за паркетом

Як доглядати за паркетом

Люди віддають перевагу дереву за такі його якості як природність і теплота. До того ж воно здатне зігріти і облагородити будь-який інтер'єр - від мінімалістичного до екстремального. Новітні технології виробництва, особливості деревних порід, безліч способів укладання безмежно розширюють декоративні можливості паркету. Але пам'ятайте, даний матеріал - живий, це не плитка «поставив і забув». Регулярний догляд за паркетом вкрай важливий.

Читати повністю ...

Питання та відповіді

Питання та відповіді

Щоб нашим дорогим клієнтам було простіше розібратися в усіх нюансах пов'язаних з дерев'яними покриттям для підлоги, ми підготували відповіді на актуальні питання. Вони виникають практично у кожного бажаючого виконати укладку, реставрацію або ремонт паркету. Наприклад, чим відрізняється циклювання від шліфування? Рекомендуємо обов'язково ознайомитися з представленими нижче відповідями, адже, напевно, ця інформація буде корисна і Вам.

Читати повністю ...

Натяжні стелі від партнерів